Internationale Maschinenbaumesse

Übersetzung nicht verfügbar.

Webcasty o digitalizaci prozradí, jak efektivně řídit výrobu

Mezinárodní strojírenský veletrh se stal partnerem zcela nového souboru webcastů, který se obsahově zaměří na digitalizaci průmyslu. Zazní informace o tom, jak se v čase vyvíjely jednotlivé výrobní procesy ve firmách – od manufaktur až po digitalizované továrny.

Také se dozvíte, co si v praxi představit pod Digitální továrnou 2.0 a jak ve výrobě vytvořit kyberfyzikální systém, na jehož základě fungování těchto továren stojí. Zdůrazněny budou samozřejmě i hlavní přínosy digitalizace výroby. Webcasty dále nastíní i problematiku umělé inteligence a blockchainového rozhraní. Hlavní myšlenky vám představí Zdeněk Havelka, jednatel společnosti 33A+ a vizionář v oblasti digitalizace.

Chybět nebudou ani konkrétní příklady z reálného prostředí. Případovou studii si připravil Lukáš Kousal ze společnosti ŠKODA AUTO. Další poznatky z praxe přinesou Ľudovít Marcinčín ze společnosti 33A+ a Michalis Busios, ředitel Mezinárodního strojírenského veletrhu, jehož součástí bude v roce 2020 i druhý ročník projektu Digitální továrna 2.0 zaměřující se na řešení pro digitální budoucnost.

Do diskuze se zapojí také Miroslav Minařík z portálu Elektrika.tv, kde budete mít možnost webcasty sledovat.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše