Mezinárodní strojírenský veletrh

Webcasty o digitalizaci prozradí, jak efektivně řídit výrobu

Mezinárodní strojírenský veletrh se stal partnerem zcela nového souboru webcastů, který se obsahově zaměří na digitalizaci průmyslu. Zazní informace o tom, jak se v čase vyvíjely jednotlivé výrobní procesy ve firmách – od manufaktur až po digitalizované továrny.

Také se dozvíte, co si v praxi představit pod Digitální továrnou 2.0 a jak ve výrobě vytvořit kyberfyzikální systém, na jehož základě fungování těchto továren stojí. Zdůrazněny budou samozřejmě i hlavní přínosy digitalizace výroby. Webcasty dále nastíní i problematiku umělé inteligence a blockchainového rozhraní. Hlavní myšlenky vám představí Zdeněk Havelka, jednatel společnosti 33A+ a vizionář v oblasti digitalizace.

Chybět nebudou ani konkrétní příklady z reálného prostředí. Případovou studii si připravil Lukáš Kousal ze společnosti ŠKODA AUTO. Další poznatky z praxe přinesou Ľudovít Marcinčín ze společnosti 33A+ a Michalis Busios, ředitel Mezinárodního strojírenského veletrhu, jehož součástí bude v roce 2020 i druhý ročník projektu Digitální továrna 2.0 zaměřující se na řešení pro digitální budoucnost.

Do diskuze se zapojí také Miroslav Minařík z portálu Elektrika.tv, kde budete mít možnost webcasty sledovat.

Další aktuality z veletrhu