STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

Werso, luxusní značkové spodní prádlo české výroby

Značka Werso® působí na trhu od roku 2004 a stala se synonymem kvality a výjmečného designu. Zařadila se mezi významné TOP značky luxusního spodního prádla u nás i v zahraničí. Návštěvníci Styl Brno můžou vidět všechny novinky a také využít poradenských služeb ve stánku firmy Werso přímo na výstavišti v pavilonu P.

Luxusní materiály a top zpracování

Značka Werso® s majitelkou a zároveň návrhářkou Jiřinou Matoušovou uvádí na trh ročně několik nových kolekcí, kde najdete podprsenky, polokorzety, korzety, kalhotky, noční košilky ad.  Modely se vyznačují luxusními materiály a špičkovým zpracováním. Velkou předností značky je rovněž velký rozsah vyráběných velikostí od 60 do 125 cm, košíčky od velikosti A do P.

Podprsenka jako šperk

Pro své nádherné modely se Werso opakovaně stalo značkou spodního prádla českých andílků TOP SECRET, kde mezi stovkami luxusních modelů této značky, byla předvedena i DIAMANTOVÁ PODPRSENKA WERSO v hodnotě celých 60 milionů korun. Jedná se o nejdražší model předvedený jak u nás, tak i v celé Evropě.

Mimo jiné, je česká značka Werso pravidelným partnerem jedinečné přehlídky Bižuterního svazu Jablonec - Made in Jablonec, kde spolupracuje s předními českými  šperkaři jako je Granát TurnovPreciosa Jablonec a Atlas Zásada. Obléká soutěže Miss u nás i v zahraničí. Celou nabídku si můžete prohlédnout na www.werso.cz, nebo přímo v podnikové prodejně v Nádražní ulici v Turnově. A samozřejmě, na novinky se těšte na veletrh STYL!

https://www.facebook.com/werso.spodni.pradlo/

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše