STYL

Translation is not available.

Werso, luxusní značkové spodní prádlo české výroby

Značka Werso® působí na trhu od roku 2004 a stala se synonymem kvality a výjmečného designu. Zařadila se mezi významné TOP značky luxusního spodního prádla u nás i v zahraničí. Návštěvníci Styl Brno můžou vidět všechny novinky a také využít poradenských služeb ve stánku firmy Werso přímo na výstavišti v pavilonu P.

Luxusní materiály a top zpracování

Značka Werso® s majitelkou a zároveň návrhářkou Jiřinou Matoušovou uvádí na trh ročně několik nových kolekcí, kde najdete podprsenky, polokorzety, korzety, kalhotky, noční košilky ad.  Modely se vyznačují luxusními materiály a špičkovým zpracováním. Velkou předností značky je rovněž velký rozsah vyráběných velikostí od 60 do 125 cm, košíčky od velikosti A do P.

Podprsenka jako šperk

Pro své nádherné modely se Werso opakovaně stalo značkou spodního prádla českých andílků TOP SECRET, kde mezi stovkami luxusních modelů této značky, byla předvedena i DIAMANTOVÁ PODPRSENKA WERSO v hodnotě celých 60 milionů korun. Jedná se o nejdražší model předvedený jak u nás, tak i v celé Evropě.

Mimo jiné, je česká značka Werso pravidelným partnerem jedinečné přehlídky Bižuterního svazu Jablonec - Made in Jablonec, kde spolupracuje s předními českými  šperkaři jako je Granát TurnovPreciosa Jablonec a Atlas Zásada. Obléká soutěže Miss u nás i v zahraničí. Celou nabídku si můžete prohlédnout na www.werso.cz, nebo přímo v podnikové prodejně v Nádražní ulici v Turnově. A samozřejmě, na novinky se těšte na veletrh STYL!

https://www.facebook.com/werso.spodni.pradlo/

More news from the fair trade