Baumesse Brünn

Übersetzung nicht verfügbar.

Zdravé bydlení a to, že bungalovy je potřeba prosvětlit, představuje VELUX

Bolest hlavy, horší schopnost soustředění, nebo dokonce deprese. To vše může způsobovat nedostatek denního světla v domě.

V ohrožení jsou především obyvatelé moderních bungalovů. Zejména ve středu domu totiž mnohdy chybí okna a prostory zde nejsou dostatečně osvětlené. Předejít tomu dokáže instalace střešních oken. Společnost VELUX na Stavebním veletrhu Brno nabídne řešení na prosvětlení bungalovů s vazníkovým krovem a nové elektricky ovládané výklopné okno.

Zítra, 1. března v 11 hodin mohou zájemci zhlédnout v pavilonu Z elektrifikaci střešního okna. Technik společnosti VELUX ukáže montáž motoru do starší generace oken a předvede tak, jak si můžete i vy jednoduše zmodernizovat střešní okno. Ovládat okno pak můžete tlačítkem nebo přes mobilní zařízení. Existuje varianta elektrifikace i bez kabelů, která funguje přes solární panely.

V expozici VELUX v pavilonu P na stánku 144  najdete kromě inovací pro rok 2019 také prezentaci pomocí virtuální reality. Můžete nahlédnout až do šesti virtuálních místností,například kuchyně, jídelny či podroví, které uvidíte ve variantě bez střešního okna a se střešním oknem. Můžete tak ihned vidět, jak velký rozdíl v místnosti udělá denní světlo přivedené střešním oknem.

Důvodů, proč si střešní okno do bungalovu pořídit, je hned několik. Kromě toho, že funguje jako zajímavý designový prvek, je podstatné zmínit také možnost větrat i v místnostech, kde chybí klasická okna a větrání by nebylo možné. „V neposlední řadě majitelé bungovů se střešními okny také ušetří. Cena za spotřebu energie nutné ke svícení se sníží až o třicet procent,“ doplnila hlavní architektka společnosti VELUX Klára Bukolská.

Okna je navíc možné doplnit inovativní technologií VELUX ACTIVE, která pečuje o zdraví obyvatel domu automaticky. Otvírání a zavírání oken, stahování rolet i žaluzií zajistí systém sám prostřednictvím chytrých senzorů. Předností systému je schopnost správně vše načasovat a vytvořit tak zdravější prostředí. Uživatelé mohou vše sami jednoduše ovládat i na dálku prostřednictvím smartphonu. U stánku společnosti VELUX budou mít lidé možnost technologii vyzkoušet. Odborníci lidem také poradí, jak snadno elektrifikovat už namontovaná střešní okna. Za svůj sofistikovaný systém podporující zdravé bydlení získala společnost Zlatou medaili Stavebního veletrhu.

O společnosti VELUX

Již 75 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny. V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a potěšení. Fungujeme globálně – prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnáváme na 9 500 lidí. Vlastníkem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A/S, jejíž akcie drží několik nadací a rodina. Další informace naleznete na webových stránkách www.velux.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše