MOBITEX

Übersetzung nicht verfügbar.

Značka Perdok & Novotná propojuje design s funkčností a kvalitou

Brněnská společnost vytváří designové desky z masivu: stoly, koupelnové i pracovní desky, umyvadla a další originální prvky do interiéru.

"Naši zákazníci si můžou být jistí, že dostanou kvalitu a jedinečný originál, který je navržený na míru do interiéru. Vyrábíme tak, abychom do prostoru vnesli dominantu, která utváří příjemnou atmosféru a přináší dotek přírody," přibližuje Nikola Novotná.

Na veletrhu Mobitex si jejich jedinečné kousky můžete prohlédnout  osahat osobně. Dozvíte se další řadu zajímavostí a podrobností.

"Naše služby jsou založeny na osobním kontaktu se zákazníkem, konzultace nad interiérem, designovým návrhem, výběrem materiálu, samotnou výrobou a následně montáží, kterou provádíme osobně včetně doplňků typu sifon nebo konzoli na upevnění. Dále nabídneme zákazníkům pozáruční servis ve smyslu údržby daného výrobku," uvedla Novotná ze společnosti Perdok & Novotná.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše