Motosalon

Translation is not available.

150 firem z motobranže – jubilejní MOTOSALON trhá rekord

Na půl druhé stovky vystavovatelů a čtyři plné haly hlásí pořadatelé letošního ročníku MOTOSALONU. Tento mezinárodní veletrh se v lichém roce opět vrací z Brna do Prahy a díky svému desátému výročí zaznamenal ještě větší boom.

Dovozci motocyklů, elektromotocyklů, skútrů, čtyřkolek, výrobci motocyklových doplňků, výrobci i prodejci motooblečení a příslušenství, ti všichni míří na přelomu února a března do pražských Letňan, aby zde to nej předvedli koupěchtivým zákazníkům.

A bude tu jedna novinka za druhou!

Nejnovější kombinézy, bundy, ochranné vesty, moto oděvy se zabudovaným airbagem, helmy s novým designem pro vyšší komfort, speciální obuv – to vše si mohou návštěvníci nakoupit přímo na stáncích firem a to od čtvrtka 28.2. do neděle 3.3.  Na veletrhu najdou všechny známé značky a typy motocyklů, většina z nich přiveze novinky.

Představí se nové modely Aprilia,  elektrická Vespa i Vespa GTS 300 s nejsilnějším motorem v historii. Milovníci cestovních endur jistě   ocení nový typ Moto Guzzi V85 TT . Novinkou bude také nové menší, kompaktnější a levnější Piaggio MP3.  Značka BMW nabídne modelovou řadu R 1250 s novými boxery s technologií shift cam, pro městkou mobilitu má připravený skútr C 400 GT a dobrodruhům nabídne nové ultimativní cestovní enduro F 850 GS Adventure. Pravděpodobně také ukáže okruhovou novinku S 1000 RR, která se teprve začne vyrábět.

Harley-Davidson předvede nejnovější přírůstek do rodiny Softail - FXDR 114 a možná se jim podaří přivézt i elektrický model LiveWire! Honda chystá nové Sportovní CBR650R, nahý streetfighter CB650R i novou řadu pětistovek, KTM láká na  novinky v podobě KTM 790 adventure/790 adventure R, KTM 690 SMCR/690 Enduro R a 1290 superduke GT. Yamaha přiveze do Prahy všechny novinky prezentované v Miláně a pokud vše klapne, tak přímo z Japonska dorazí Yamaha Ténéré 700. Českou premiéru na veletrhu budou mít hned dva twiny - Royal Enfield Interceptor INT 650  a Royal Enfield Continental GT 650. Překvapení chystají i skútry značky KYMCO.

Z dalších novinek jmenujme například nový elektromotocykl zn. Evoke, dále pak motocykly CF MOTO NK650, NK450 a MT650. Co se týče nových čtyřkolek, tak se představí dlouho očekávaný model CF MOTO Gladiator X1000 V-Twin EPS a novinky jako CF MOTO Gladiator X600 EPS, CF MOTO Gladiator UTV1000 V-Twin EPS či úplná novinka španělského výrobce Corvus - naftové pracovní UTV Corvus Terrain Diesel DX4 1000. Zejména mladá generace se jistě těší na zcela nový model silniční tříkolky pro mladé Can-Am RYKER.

Na výstavišti se objeví také nové elektrické skútry a čtyřkolky na elektrický pohon. Většina prodejců chystá i testování a další doprovodný program, pro návštěvníky bude opět připravena Show Arena s kaskadérskými kousky a veletrh bude hostit špičkové jezdce, závodníky i známé osobnosti z řad herců.

Jak je vidět, čtyři dny nebudou na procházku jubilejním MOTOSALONEM 2019 ani stačit!

More news from the fair trade