Motosalon

Translation is not available.

150 firem z motobranže – jubilejní MOTOSALON trhá rekord

Na půl druhé stovky vystavovatelů a čtyři plné haly hlásí pořadatelé letošního ročníku MOTOSALONU. Tento mezinárodní veletrh se v lichém roce opět vrací z Brna do Prahy a díky svému desátému výročí zaznamenal ještě větší boom.

Dovozci motocyklů, elektromotocyklů, skútrů, čtyřkolek, výrobci motocyklových doplňků, výrobci i prodejci motooblečení a příslušenství, ti všichni míří na přelomu února a března do pražských Letňan, aby zde to nej předvedli koupěchtivým zákazníkům.

A bude tu jedna novinka za druhou!

Nejnovější kombinézy, bundy, ochranné vesty, moto oděvy se zabudovaným airbagem, helmy s novým designem pro vyšší komfort, speciální obuv – to vše si mohou návštěvníci nakoupit přímo na stáncích firem a to od čtvrtka 28.2. do neděle 3.3.  Na veletrhu najdou všechny známé značky a typy motocyklů, většina z nich přiveze novinky.

Představí se nové modely Aprilia,  elektrická Vespa i Vespa GTS 300 s nejsilnějším motorem v historii. Milovníci cestovních endur jistě   ocení nový typ Moto Guzzi V85 TT . Novinkou bude také nové menší, kompaktnější a levnější Piaggio MP3.  Značka BMW nabídne modelovou řadu R 1250 s novými boxery s technologií shift cam, pro městkou mobilitu má připravený skútr C 400 GT a dobrodruhům nabídne nové ultimativní cestovní enduro F 850 GS Adventure. Pravděpodobně také ukáže okruhovou novinku S 1000 RR, která se teprve začne vyrábět.

Harley-Davidson předvede nejnovější přírůstek do rodiny Softail - FXDR 114 a možná se jim podaří přivézt i elektrický model LiveWire! Honda chystá nové Sportovní CBR650R, nahý streetfighter CB650R i novou řadu pětistovek, KTM láká na  novinky v podobě KTM 790 adventure/790 adventure R, KTM 690 SMCR/690 Enduro R a 1290 superduke GT. Yamaha přiveze do Prahy všechny novinky prezentované v Miláně a pokud vše klapne, tak přímo z Japonska dorazí Yamaha Ténéré 700. Českou premiéru na veletrhu budou mít hned dva twiny - Royal Enfield Interceptor INT 650  a Royal Enfield Continental GT 650. Překvapení chystají i skútry značky KYMCO.

Z dalších novinek jmenujme například nový elektromotocykl zn. Evoke, dále pak motocykly CF MOTO NK650, NK450 a MT650. Co se týče nových čtyřkolek, tak se představí dlouho očekávaný model CF MOTO Gladiator X1000 V-Twin EPS a novinky jako CF MOTO Gladiator X600 EPS, CF MOTO Gladiator UTV1000 V-Twin EPS či úplná novinka španělského výrobce Corvus - naftové pracovní UTV Corvus Terrain Diesel DX4 1000. Zejména mladá generace se jistě těší na zcela nový model silniční tříkolky pro mladé Can-Am RYKER.

Na výstavišti se objeví také nové elektrické skútry a čtyřkolky na elektrický pohon. Většina prodejců chystá i testování a další doprovodný program, pro návštěvníky bude opět připravena Show Arena s kaskadérskými kousky a veletrh bude hostit špičkové jezdce, závodníky i známé osobnosti z řad herců.

Jak je vidět, čtyři dny nebudou na procházku jubilejním MOTOSALONEM 2019 ani stačit!

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše