Translation is not available.

42. ročník výstavy Minerály Brno se uskuteční v listopadu

Od dubna, kdy se vedení naší společnosti rozhodlo posunout termín naší výstavy MINERÁLY BRNO na konec června, jsme se v této koronavirové době maximálně snažili, abychom mohli letní a naprosto výjimečnou edici uspořádat. Ať už se jednalo o jednání s vládou, s Krajskou hygienickou stanicí, hledali jsme možnosti a řešení, abychom dodrželi všechna nařízená opatření. S netrpělivostí jsme očekávali nové rozvolňovací etapy. Přáli jsme si, abychom mohli pro vás výstavu uspořádat, byť, jak jsme avizovali, v menším měřítku a s určitými omezeními. Zájem ze strany vystavovatelů byl obrovský.

Bohužel doba je ale stále velmi nejistá, proto se na základě všech jednáních vedení Veletrhů Brno, a. s. rozhodlo i nový, červnový termín definitivně ZRUŠIT.

Důvody, které nás k tomu vedly, jsou jednoznačné. K 1. červnu je vládou ČR povoleno pouze 300 osob při hromadných akcích, do kterých veletrhy a výstavy zatím stále patří. Jednáme o jejich vyčlenění, ale zatím nepadlo rozhodnutí. Ale při současném uvolňování čelíme oprávněným obavám, aby k navýšení počtu osob vládou opravdu došlo. Případné zrušení akce týden před jejím začátkem, které by mohlo nastat, by bylo naprosto neseriózní, neprofesionální a pro všechny neekonomické.

Vážení vystavovatelé a návštěvníci, milovníci a odborníci oboru „šutrologie“ ve všech jeho odvětvích, děkujeme ještě jednou za vaši důvěru a podporu. Věříme, že nám zachováte přízeň, neboť my se už nyní na vás těšíme na podzimní výstavě MINERÁLY BRNO, která se uskuteční v termínu 21.–22. 11. 2020.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše