Life!

Translation is not available.

Crussis: elektrokolo, se kterým je kopec hračka i designovka pro ženy

Nepřehlédnutelnou expozici má na výstavě značka českého výrobce elektrokol - Crussis. Uprostřed nádherných elektrokol v neonových barvách jsme zastihli přímo jednatele Crussis elektrobike, Petra Výkrutu.

Na co byste návštěvníky pozval?

Pozval bych je v podstatě na všechno, co tady vystavujeme. Všechna kola jsou modelové řady 2020. Když to vezmu od těch nejlepších modelů 2020, tak je to devítková řada, která se vyznačuje tím, že má nový supersportovní motor Bafang M500 s kroutícím momentem 95 Nm, což je opravdu velice silný motor do kopců. S kolem je opravdu zážitek jezdit. Snažili jsme se, aby ve své ceně bylo maximálně možně vybavené. Když se to projde napříč konkurencí, tak kolo má opravdu hodně vysokou výbavu. Já si dovolím tvrdit, že i nejvyšší.

Máte nějakou specialitu pro ženy?

Určitě. Když to vezmeme od té nejnižší sedmičkové kategorie, máme tady růžovo-bílé kolo, což je za mě nádherné kolo pro ženy. Samozřejmě setkáváme se s názory, že už je to moc, ale tento názor je 9:1 ve prospěch toho, že se  kolo hodně líbí. Za to musíme poděkovat našemu designerovi a celému týmu, který na této kolekci pracuje. Je to vlastně speciál pro ženy a jde o velmi populární kolo.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše