International Engineering Fair

Translation is not available.

MSV – největší průmyslové konferenční centrum České republiky

Na Mezinárodní strojírenský veletrh se nejezdí jen za kontakty, obchody a novinkami v expozicích vystavovatelů, ale také za aktuálními informacemi. O technologických trendech, obchodních příležitostech i dalších tématech bude jednat několik desítek odborných konferencí a seminářů.

Již v pondělí 9. října začíná na brněnském výstavišti pětidenní maraton jednání, který je každoroční vrcholnou událostí českého průmyslu. K účasti je přihlášeno již 1600 firem ze 30 zemí a očekává se osmdesát tisíc návštěvníků, především businessmanů a technicky vzdělaných odborníků. Souběžně s MSV 2017 proběhnou také dva specializované veletrhy: 8. mezinárodní veletrh dopravy a logistiky Transport a Logistika a 2. mezinárodní veletrh technologií pro ochranu životního prostředí ENVITECH. Až do pátku 13. října proto bude rušno ve všech brněnských výstavních halách i v jejich okolí. Část firem si pronajala plochu pod širým nebem a sází na vlídné počasí babího léta, kdy je ve venkovních expozicích velmi příjemně. Plně vytíženy budou také všechny konferenční sály brněnského výstaviště, které si již dlouho předem zamluvili pořadatelé nejrůznějších diskusních i vzdělávacích akcí. Pro účastníky veletrhu je to ideální příležitost seznámit se s vizemi průmyslové výroby nebo navázat spolupráci s partnery ze vzdálených zemí. Kompletní doprovodný program MSV 2017 naleznete na www.bvv.cz/msv.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše