Motosalon

Translation is not available.

Helena Zeťová: Na motorce si připadám svobodně

Zpěvačka a bývalá porotkyně Československé Superstar Helena Zeťová je opět v Čechách a má pěkně našlápnutý program, ale pozvání na jubilejní Motosalon neodmítla.

Na motorce před léty projela s kamarády celou Evropu, sice nedržela řídítka, ale užila si to i jako spolujezdec. Momentálně  žádný silný jednostopý stroj nevlastní a na veletrh přišla obdivovat krásné motorky a zavzpomínat s přáteli na staré časy.

Zpěvačka potvrdila, že na motorce nikdy neměla nehodu, i když to tak úplně pravda není… „Jednou na mne motorka spadla těsně po zastavení. Byla už zaparkovaná a já do ní nějak blbě drkla,“ zavzpomínala Helena Zeťová, které rozžhavený výfuk pěkně popálil nohu. Dodnes má jizvu, přesto nedá na silné stroje dopustit a má k tomu podstatný důvod „Na motorce si připadám svobodně,“ prozradila s jiskrou v oku.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše