Motosalon

Translation is not available.

Vanda Hybnerová skrývala slzy pod helmou

Známá herečka, která dnes zahajovala s dalšími kolegy Motosalon, se netají tím, že jezdit na skútru začala teprve před pár lety. Předtím byla zapřísáhlá odpůrkyně motocyklů, dnes si bez toho svého nedokáže představit cestu do práce.

A to přitom zažila i situaci, kdy jí bylo hodně do pláče. Nebo že by měla tváře smáčené deštěm? „Déšť na motorce je strašnej, ale možná ještě horší než déšť je vítr. Při větší rychlosti jsem s ním bojovala a byly opravdu chvíle, kdy se mi chtělo plakat. Pak jsem ale byla na sebe pyšná, že jsem se hecla a že jsem to dala. A pod helmou naštěstí nebyly slzy vidět,“ vzpomíná na svůj zážitek herečka.

Déšť doprovázel i její dosavadní nejdelší cestu na skútru. „Kromě popojíždění po Praze jsem dala v tahu jedinou delší trasu a to Mariánské Lázně-Praha. Časově mi to vyšlo na nějaké tři hodiny, záleželo na přívalu deště, který mě vždy někde na chvilku zastavil,“ usmívá se Hýbnerová.

Na dotaz, co se jí honí hlavou při jízdě na motorce, odpověděla: „Na motorce je právě skvělý to, že se mi nic moc hlavou honit nemůže. Člověk je strašně koncentrovanej a soustředěnej na řízení a terén. V autě už jezdím tak, že většinou ani nevím, že jsem ujela nějaký úsek, zatímco na motorce se raduji z toho, že se soustředím na jízdu jako takovou.“Držitelka ceny Thálie dbá i na bezpečnost, vozí s sebou pod sedačkou reflexní kšandy pro případ, že by ji cestou přepadla tma. Zatím je však z obalu nevytáhla.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše