REHAPROTEX

Translation is not available.

Chráněné dílny nabídnou krásné vánoční dárky

Na veletrhu REHAPROTEX nabídne své výrobky řada chráněných dílen. Z jejich nabídky keramiky, ručně vyráběných svíček, proutěného zboží, šperků a textilních a dalších výrobků budete moci vybrat už i pěkný vánoční dárek. Tyto výrobky nejen potěší, ale navíc i pomohou zdravotně postiženým.

Keramiku, ručně vyráběné svíčky, proutěné zboží, šperky kartonáž, výrobky z proutí a další sortiment nabídne například Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s., Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích či Zámeček Střelice, příspěvková organizace.

Na výrobu mýdel, vonných solí či esenciálních olejů se specializuje Mydlidědek, s. r. o.

Textilní výrobky pro naše nejmenší, ale i textilní dekorace do interiéru nabídne Charita Opava, Charita Strážnice, chráněné dílny AVE, LIDUMILA s.r.o., Sansimon s.r.o. nebo Sociální firma – PRÁH BRNO s.r.o., která pracuje také s papírem, hlínou či dřevem.

Svoji nabídku pro seniory představí Jana Šmudlová – Filemon & Baucis.

Reklamní předměty a speciální šperky a přívěsky z lega bude nabízet také ParaCENTRUM Fenix. Na jejich stánku najdete i balení výborné brazilské kávy jednoho z klientů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše