REHAPROTEX

Translation is not available.

ERILENS představí lokomoční pomůcky i systémy pro manipulaci s imobilními osobami

Společnost ERILENS se specializuje na výrobky a služby pro zdravotnictví a ošetřovatelskou péči. V jejím sortimentu najdete lokomoční pomůcky, jako jsou francouzské, podpažní a další druhy berlí, fixační materiály, ale i zvedací systémy a další pomůcky pro přesun imobilních osob nebo ošetřovatelské a rehabilitační přístroje.

Společnost ERILENS s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí. Vznikla v roce 1992 jako rodinná firma a od té doby se zabývá vývojem, výrobou a distribucí lokomočních pomůcek a zdravotnického materiálu. Od roku 2000 společnost rozšířila své působení také na řešení transportu a manipulace s postiženými v různých prostředích a interiérech. V současné době se firma dělí na dvě divize – REHA a ROOMER.

Divize REHA zajišťuje vývoj, výrobu a distribuci berlí, vycházkových holí, fixačního materiálu a dalších zdravotnických pomůcek. Lokomoční pomůcky ERILENS patří díky své kvalitě k oblíbeným a vyhledávaným nejen na českém trhu, ale i v zahraničí. Momentálně je navíc jediným výrobcem lokomočních pomůcek v ČR a zásobuje třetinu českého trhu. Při vývoji a výrobě produktů je kladen důraz zejména na kvalitu výrobků a zároveň na pohodlí uživatele. Většinu těchto produktů je možné zakoupit i přes e-shop.erilens.cz.

 

Divize ROOMER se zabývá řešením transportu a manipulací s imobilními osobami. Je výhradním distributorem kolejnicového systému Roomer švédského výrobce Human Care. Jedná se o systém kolejnic, zvedacích jednotek a speciálních pacientských závěsů, pomocí kterých lze zvednout téměř jakkoli postiženou osobu, v dosahu kolejnic ji kamkoli dopravit a asistovat jí při různých úkonech.

Distribuuje také skříňové zvedáky Integralift norského výrobce Integra Care Products. Konstrukce zvedáku je vestavěna do nábytkové stěny a jeho design se snaží o maximální začlenění do interiéru. Integralift se tak stává přirozenou součástí pokoje, a díky tomu dokáže navodit důstojnější pocit hendikepovaného v domácím prostředí, ve kterém tráví nejvíce času.

Divize ROOMER společnosti ERILENS během své existence nasbírala řadu zkušeností. V současné době se může pochlubit spokojenými zákazníky díky více než 800 instalacím u soukromých klientů a 350 instalacím ve specializovaných zařízeních a institucích po celé České republice.

Více o společnosti ERILENS najdete na webu www.erilens.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše