REHAPROTEX

Translation is not available.

Společnost MEDICCO s.r.o. se snaží pomocí svých produktů a služeb zlepšovat životy lidí s pohybovým handicapem

Společnost MEDICCO, která pod touto značkou reprezentuje mateřskou společnost Sunrise Medical, působí na českém trhu od roku 2000. Sunrise Medical patří ke světovým lídrům v oblasti vývoje, výroby a distribuce mechanických invalidních vozíků, elektrických vozíků, skútrů, klinických sedacích systémů a celé řady dalších zdravotních prostředků. Mottem i cílem společnosti je „Improving people's lives“ neboli „zlepšování lidských životů“ lidí se zdravotním handicapem.

Zdravotní handicap ve formě pohybového postižení s sebou přináší absolutní závislost na technickém vybavení a každá drobnost může znamenat obrovský rozdíl v kvalitě života lidí na vozíku. Proto se MEDICCO soustředí na dosažení maximální kvality zdravotních prostředků i služeb, které poskytuje svým klientům. Díky neustálému vývoji a aplikaci nejnovějších technologií na trh přináší vždy to nejlepší.

Letošní ročník veletrhu REHAPROTEX se ponese ve znamení nové produktové řady elektrických vozíků Q-line. Nová řada elektrických vozíků vychází z revoluční modulární koncepce, díky které si můžete vybrat přesně tu kombinaci jízdních vlastností a klinických požadavků, které potřebujete. Na veletrhu budete mít možnost se na jednom místě seznámit s kompletní řadou těchto vozíků a vyzkoušet si vlastnosti jednotlivých typů.

Další novinkou a současně letošní českou premiérou společnosti MEDICCO bude unikátní vozík do těžkého terénu Extreme X8, který se účastní soutěže o Zlatý Rehaprotex.

Na stánku MEDICCO najdete i ucelenou řadu mechanických vozíků Quickie, sedací polštáře a opěrky JAY, sedací a vertikalizační zařízení Leckey, terapeutické prostředky pro naše nejmenší Firefly a spoustu dalšího.

Navíc budete mít skvělou příležitost získat 10% slevu na přídavný elektrický pohon Empulse R20, který bude mít na letošním veletrhu REHAPROTEX také svou premiéru.

Přítomni budou také odborníci, kteří vám jsou připraveni nabídnout to nejlepší řešení vašich potřeb, případně zodpovědět dotazy ohledně implementace nového zákona.

Více informací o společnosti najdete na webu www.medicco.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše