REHAPROTEX

Translation is not available.

MEBSTER vyvinul pasivní exoskelet UNILEXA

Výzkumně-vývojová společnost MEBSTER pomáhá lidem postavit se na vlastní nohy prostřednictvím svých chytrých a dostupných asistivních technologií. Na veletrhu představí svůj první vyvinutý produkt - exoskelet UNILEXA, který je určený zejména pro paraplegiky. Exponát je přihlášen do soutěže Zlatý Rehaprotex.

UNILEXA je první český exoskelet určený zejména pro paraplegiky a je prvním produktem, který MEBSTER vyvinul. Pasivní exoskelet UNILEXA je určený pro lidi s úplnou nebo částečnou ztrátou funkce dolních končetin, zejména pro paraplegiky, kterým umožňuje znovu chodit. Inovativní exoskelet vyniká svou spolehlivostí, bezpečností, stabilitou chůze, nízkou hmotností, možností jednoduchého a rychlého nasazením přímo z vozíku a důrazem na co nejpříznivější poměr ceny a kvality. UNILEXA je zcela Czech Made, zdravotnická pomůcka vyvinutá a vyrobená v České republice českou firmou. UNILEXA je k dispozici ve dvou verzích. Verze PRIME je určena do rehabilitačních center a verze HOME je individuálně zhotovená na míru jednotlivých uživatelů. 

Exoskelet UNILEXA je přihlášen do soutěže Zlatý Rehaprotex 2019.

Více informací o společnosti MEBSTER najdete na webu www.mebster.com.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše