AMPER

Translation is not available.

AMPER 2019: Kdo se představuje v sekci StartUp

Ve dnech 19. - 22. března 2019 se na brněnském výstavišti odehraje již 27. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zebezpečení AMPER 2019.

Jedná se o největší středoevropský B2B veletrh v těchto oblastech. Mezi vystavovateli nalezneme nadnárodní korporace, světové lídry ve svých oborech, domácí, české a moravské firmy i dravé mladé a inovativní StartUpy. Těm se věnovaná samostatná sekce a najdete ji v hale P. 

Pinflow energy storage, s.r.o. (P 6.52)

  • Flexibilní modulární systém pro stacionární ukládání elektřiny s vysokou účinností. Optimální systém stacionárního úložiště elektřiny lze využít např. pro podporu rychlonabíjení elektromobilů nebo pro samospotřebu elektřiny z fotovoltaických elektráren v průmyslových celcích. Díky modularitě lze v budoucnu systém upgradovat, jeho kapacitu pouhým navýšením objemem elektrolytu, jeho výkon zařazením dalších bateriových svazků.  

Satomar s.r.o. (P 6.54)

  • Univerzální softwarové řešení Open Cloud Smartware umožňující integraci chytrých zařízení různých výrobců do jednoho centrálního ekosystému, nabízející pokročilé možnosti ovládání, řízení a automatické konfigurace.

GIRITON Systems s.r.o. (P 6.56)

  • Docházka GIRITON je cloudový systém pro evidenci docházky, služebních cest, plánování směn a vykazování práce na jednotlivých projektech. Zároveň dovoluje podávat žádosti o dovolené či hlídat počty sick days. 

Easy Control s.r.o. (P 6.58)

  • Bezdrátový systém chytrých kostek Homee je určen pro komplexní ovládání vaší domácnosti. To zahrnuje tři základní oblasti: zabezpečení, vnitřní klima a komfort. Možnost integrace velkého množství senzorů, detektorů a akčních prvků pro stavbu chytré domácnosti. Bezdrátové senzory a detektory s technologií EnOcean využívají pro svůj provoz a komunikaci pouze energii z okolního prostředí a to ze světla, pohybu, rozdílů teplot nebo vibrací. Tyto prvky tedy nepotřebují baterie a jsou zcela  bezúdržbové. Celý systém je velmi flexibilní a je možno jej kdykoliv rozšířit o další prvky a funkce. Možnosti jsou virtuálně neomezené.

conQuest entertainment, a.s. (P 6.60)

  • CNC řezačka polystyrenu řízena počítačem bez nutnosti připojení kabelu. Má jedinečné ovládaní a všechny řídicí povely a přenos dat probíhá přes Bluetooth. K řezačce je připojený pouze zdroj napětí. Dokáže speciálním drátem vyřezávat přesné tvary do polystyrenu. To je vhodné pro 3D nápisy, marketingové účely a věci vhodných do interiéru, exteriéru, nebo ve stavebnictví. Toto kompaktní zařízení je určeno především do menších prostor, jako jsou např. kanceláře, nebo malé dílny a na výrobky, kde stačí pouze polystyren deskového formátu, do tloušťky 200 mm.

Sensority, s.r.o. (P 6.62)

  • Zařízení pro Smart City - jsou vytvářena celá řešení od hardware a firmware až po případný software nebo propojení do vašich systémů. Mezi produkty patří například parkovací senzory, zařízení pro sledování polohy, zařízení pro monitorování naplněnosti odpadních nádob nebo ucpání vhozu, ale také zařízení pro využití v dopravě při počítání automobilů nebo lidí.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše