WOOD-TEC

Translation is not available.

BeA CS představuje nové technologie pro robotizovaná pracoviště

Specializované přístroje německé značky BeA, která má na českém trhu zastoupení od roku 1991, nacházejí široké uplatnění při výrobě čalouněného nábytku, výrobě palet a obalů, dřevostaveb, dřevěných konstrukcí, ale také v automobilovém průmyslu, kde jsou přístroje řady BeA Autotec přímo zabudovány do výrobních linek a robotizovaných pracovišť. A jsou to právě nové technologie, které patří k hlavním lákadlům letošní veletržní expozice.

BeA CS je dceřinou firmou německé společnosti Joh. Friedrich Behrens AG, která patří k předním světovým výrobcům pneumatického nářadí a spojovacích prostředků. Na českém trhu se jedná o značku dobře známou, neboť výrobky BeA se dovážely do Československa již na konci 60. let minulého století. Stále větší význam však ve firemním portfoliu hraje speciální technika pro automatizované provozy. Celosvětově je BeA s více jak 10 000 realizovanými aplikacemi na prvním místě v oblasti přístrojů s automatickým doplňováním spojovacích prostředků ze zásobníku.

Modulárně koncipované přístroje, které firma prezentuje i v Brně, jsou navržené tak, aby integrovaly práci s průmyslovými sponami, hřebíky a dalšími typy spojovacích prostředků do výrobního procesu. „Jsou to vysoce výkonné přístroje, které dokážou nastřelit deset spon za sekundu, jsou zabudované do linek a mohou být přesně řízeny robotem. Jejich přidaná hodnota spočívá v tom, že se jedná o špičkové technologie bez lidské práce s maximální přesností a účinností,“ říká Václav Skopec, vedoucí tuzemského prodeje, který ukazuje na stánku pavilonu V aktuální novinky, ať už se jedná o speciální techniku pro automatizaci nebo velký paletovací stroj, vyvinutý a postavený speciálně pro výrobce obalů na českém trhu.

„Vzhledem k tomu, že v současnosti je velký tlak ze strany zákazníků na modernizaci provozu, prezentujeme na tomto veletrhu hlavně nové technologie. V této oblasti jsme lídrem na trhu a je to pro nás i cesta, kterou chceme jít do budoucna. Našim zákazníkům se snažíme poskytnout maximum služeb, servis, dodávky spojovacího materiálu, technologická řešení. Zkušenosti včetně veletržních nám ukazují, jak výrazně se za posledních patnáct let změnila struktura zákazníků. Daleko více k nám chodí ti, kteří se zajímají o průmyslová řešení,“ potvrzuje současný trend Václav Skopec na stánku společnosti BeA CS v pavilonu V.

More news from the fair trade

01. 12. 2017 WOOD-TEC BeA CS představuje nové technologie pro robotizovaná pracoviště

Specializované přístroje německé značky BeA, která má na českém trhu zastoupení od roku 1991, nacházejí široké uplatnění při výrobě čalouněného nábytku, výrobě palet a obalů, dřevostaveb, dřevěných konstrukcí, ale také v automobilovém průmyslu, kde jsou...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše