Autokino Brno

Translation is not available.

Brno Autokino nabídne první týden zábavu, akci i dokument V síti

Přes prsty, Vlastníci, Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw a V síti. Taková je nabídka prvního týdne autokina na brněnském výstavišti.

Přes prsty – 28. 4. 2020 ve 20.00

Brno Autokino otevře česká komedie se sportovní tematikou. Hvězdně obsazený film z roku 2019 pojednává o tom, že člověk sice udělá hodně chyb, ale přesto vždycky přijde od života nová šance.

Více informací o filmu a nákup vstupenky najdete zde.

Vlastníci – 30. 4. 2020 ve 20.00

Komedie pro ty, kdo to nezažili. Drama pro ty, kdo tím žijí. Tak se dá ve zkratce popsat česká komedie pojednávající o vlastnících bytů v činžovním domě. Co vše se může stát na obyčejné domovní schůzi? To se dozvíte, pokud přijedete na výstaviště ve čtvrtek.

Více informací o filmu a nákup vstupenky najdete zde.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw – 1. 5. 2020 ve 20.00

První máj nebude na výstavišti ve znamení lásky, ale akční podívané. Aktuální pokračování legendární série Rychle a zběsile se zaměřuje na postavy Hobbse a Shawa, které se poprvé setkaly v Rychle a zběsile 7. A byla z toho nenávist na první pohled. Jak to ale dopadne, když budou nuceni spolupracovat?

Více informací o filmu a nákup vstupenky najdete zde.

V síti – 2. a 3. 5. 2020 ve 20.00

Dlouho očekávaný dokument o sexuálních predátorech na internetu sklízel v kinech velký úspěch. Než se na něj všichni stačili podívat, zavřela sály pandemie koronaviru. Nyní máte jedinečnou možnost podívat se na něj na výstavišti.

Více informací o filmu a nákup vstupenky najdete zde.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše