Minerals Brno

Translation is not available.

WRAP náramky z kůže a minerálů se hodí pro každou příležitost

Romana Bryxová ze Šumperka se ruční výrobou a on-line prodejem originálních šperků zabývá už sedm let. Základ její nabídky tvoří kožené WRAP náramky, pro které našla inspiraci v zahraničí. Ty, ale i další originální šperky si budou moci návštěvníci prodejní výstavy Minerály Brno prohlédnout u jejího stánku.

Specialitou šperkařky Romany Bryxové jsou především WRAP náramky. Základ těchto ručně vyráběných náramků tvoří kulatá kůže, kterou zdobí korálky, polodrahokamy, minerály, stříbro, chirurgická ocel nebo jiné ozdobné prvky. „K výrobě WRAP náramků používám materiály vysoké a ověřené kvality od dodavatelů a výrobců z České republiky a Evropy. Velmi si dávám záležet na tom, aby všechny moje šperky byly precizně zpracované a dlouho vydržely,“ říká Romana Brixová. Výhodou WRAP náramků je podle ní jejich rozmanitost. Díky široké škále barev a tlouštěk náramků je lze nosit k různým outfitům a dokonce je i vrstvit. Vhodné jsou navíc jak pro muže tak ženy.

Kromě WRAP náramků ale budou u stánku zkušené šperkařky k dostání i jiné kousky. Při své výrobě nezapomíná ani na náhrdelníky, náušnice, ozdoby na nohu nebo celé sady šperků. V případě zájmu o jedinečný kousek je potom možné nechat si šperk navrhnout a vyrobit přímo na míru.

More news from the fair trade