SILVA REGINA

Translation is not available.

Elegantní NIMROD: limitovaná edice Merkel ke 120. narozeninám

Člověk nemusí být přímo znalec loveckých zbraní, aby poznal, že na stánku společnosti NIMROD vidí něco výjimečného. „Firma Merkel letos slaví 120 let od svého vzniku. Proto připravila limitovanou edici 120 kusů jednušek, které se vyznačují použitím klasických materiálů. Mají baskuli z damaškové oceli, osmihrannou hlaveň, zlatou kleštinu i zlatou spoušť, sedmičkové dřevo,“ říká Ivo Štorek na stánku v pavilonu Z.

Ovšem nejen tento model jednoranné zlamovací kulovnice K120 měl na svědomí, že stánek firmy v pavilonu Z byl během veletrhu neustále plný. Kromě této speciality je totiž k vidění řada dalších zajímavých kousků. Například Speedster, taktéž od firmy Merkel, s upravenou, ergonomičtější pažbou, umožňující lepší úchyt i střelbu jak na větší vzdálenosti, tak na rychle běžící cíle na krátké vzdálenosti. „Z novinek bych upozornil na nový puškohled od firmy Schmidt-Bender, který je nádherný a vyznačuje se vysokou světelností i odolností, “ říká Ivo Štorek a ukazuje také na dalekohledy a další optiku Steiner, taktéž od tradičního výrobce, který loni oslavil 70 let na trhu.

Chomutovská firma Nimrod poprvé spatřila světlo světa roku 1997 s úmyslem dodávat na český trh vysoce kvalitní zbraně a optické přístroje pro lovce. Později se k nim připojilo také špičkové lovecké oblečení a různé příslušenství. To, že se jí daří, je výsledkem nejen spolupráce s renomovanými výrobci, ale také jasnou filozofií: „Osobní přístupu, maximální vstřícnosti a solidní jednání.“

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše