Motosalon
Date and place 05. - 08. 03. 2020, Brno Exhibition Centre
Accompanying program
Thursday 05.03.2020
09:30 - 10:00

Pavilion F / 212

Tisková konference Vintage Garage: Jak se navrhuje motocykl

Odborný program

Design závodní motorky – projekt "Back on the grid“. Student Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara v Plzni Václav Svítil ve spolupráci s Royal Enfield ČR (Vintage Garage) navrhl závodní caferacer!

Přijdte se podívat, jak vypadá tvorba designového modelu. Představíme proces návrhu od skic po hliněný model v měřítku 1:1.

Komentovaná prohlídka s ukázkou prací designerů a modelářů.

Friday 06.03.2020
10:00 - 17:00

Open air space R

Czech Stunt Grand Prix 2020

10.00–11.45 Tréninkové jízdy pro soutěžící
11.45–12.00 Martin Krátký + Katka Jandová
12.30 Prezentace jezdců
13.00–14.00 Kvalifikace PROFESIONÁL, 1. skupina
14.00–15.00 Kvalifikace PROFESIONÁL, 2. skupina
15.00–16.00 Kvalifikace PROFESIONÁL, 3. skupina
16.30 Vyhlášení kvalifikačních výsledků kategorie PROFESIONÁL
17.00 Uzavření arény

Saturday 07.03.2020
09:00 - 17:00

Open air space R

Czech Stunt Grand Prix 2020

9.00–10.30 Tréninkové jízdy pro soutěžící
10.30–11.00 Kategorie AMATÉR „UKAŽ SE“, 1. skupina
11.00–11.30 Wheelie Taxi Exhibice
11.30–12.00 Kategorie AMATÉR „UKAŽ SE“ , 2. skupina
12.00–12.15 Prezentace jezdců SEMIFINÁLE
12.15–12.30 Motul Workshop
12.30–13.00 Semifinále PROFESIONÁL, 1. skupina
13.00–13.30 400 koní bokem, Filipa Vimpela
13.30–14.00 Semifinále PROFESIONÁL, 2. skupina
14.30–15.00 Adam „Special“ Peschel
15.00–15.30 Semifinále PROFESIONÁL, 3. skupina
15.30–16.00 Wheelie Taxi Exhibice
16.00–17.00 Tréninkové jízdy pro soutěžící
17.00 Vyhlášení výsledků semifinále / Uzavření arény

Sunday 08.03.2020
09:00 - 15:00

Open air space R

Czech Stunt Grand Prix 2020

9.00–10.15 Tréninkové jízdy pro soutěžící
10.15–10.30 Martin Krátký a Katka Jandová
10.30–11.00 Wheelie Taxi Exhibice
11.00–11.15 Prezentace jezdců – finalisté
11.15–11.30 Motul Work shop
11.30–12.00 Finále PROFESIONÁL, 1. Skupina
12.15–12.45 Adam „Special“ Peschel
12.45–13.15 Finále PROFESIONÁL, 2. Skupina
13.15–13.30 400 koní bokem, Filip Vimpel
13.30–14.00 Finále PROFESIONÁL, 3. Skupina
14.00–14.30 Závěrečná show všech jezdců, rozloučení
15.00 Vyhlášení celkových výsledků na pódiu v pavilon F