Translation is not available.

Kouzlo elegantních očí podle Aglaja

Náročný zákazník ocení věci, které jinde nejsou...

Společnost Aglaja před 2 lety oslavila své desáté výročí na českém trhu. Na tuzemský a slovenský trh dodává značkové sluneční brýle a obruby, aktuálně zastupuje exkluzivně 10 výrobců světových značek.

Aglaja se zaměřuje na designové novinky. Pro své zákazníky vyhledává originální kolekce. Přednost dává kvalitě materiálu a netradičnímu technickému provedení.

Prodej obrub cílí výhradně na obchody s oční optikou, ale její značky slunečních brýlí můžete potkávat i v buticích s módou. Lidé, kteří nosí a sledují trendy a značky oblečení a doplňků hledají dnes častěji i správný model sluňáků k outfitu. Náročný zákazník totiž ocení modely, které jsou jedinečné a nedají se koupit všude.

V optice i butiku

 

A jak je na tom s extravagancí a konzervatismem český zákazník? Češi se stále ještě nepouštějí do výrazných barevných kombinací a tvarů tak často, ale v posledních letech poptávka v tomto směru stoupá. Optici nosí rádi zajímavé brýle a začínají svou odvahu postupně přenášet i na zákazníky. Často pozorujeme nárůst prodeje luxusních brýlí především ve středně velkých městech, pokud se optici rozhodnou pro zajímavý styl, kterým se odlišují od zboží v řetězcích. Navíc mají tu výhodu, že je zákazníci osobně znají, věří jejich doporučení a pravidelně s k nim vrací. To je ideální prostředí pro nabídku něčeho výjimečného.

Co je trendy, co se nosí? Co ženám sluší?

Ženám sluší kočičí oči, ale také sluneční brýle ve tvaru „masky“. O tom je přesvědčená zajímavá tvůrkyně výrazných kousků, pařížská designérka Caroliny Abram. Jako dcera optičky a oftalmologa vystudovala optiku a začala pracovat v rodinném obchodě, ale design ji vždycky přitahoval nejvíce. První byly návrhy extravagantních  řetízků  k brýlím a brýlové doplňky. Ty měly velký úspěch a po deseti letech sebrala odvahu a znalosti k tomu, aby navrhla svou první kolekci brýlí s typickým rukopisem – vkusné barevné kombinace acetátu, ale také kombinace kovu ve vysokém lesku se sametovým matem a delikátní zpracování nerezové oceli.

A co vše přiveze letos Aglaja na OPTU 2020, uvidíte sami na jejich stánku. Mimo jiné si na veletrhu  budou moci zájemci prohlédnout nové modely z kolekce Caroline Abram oceněné Grand Prix na Silmu 2019.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše