Minerals Brno

Translation is not available.

Minerály Brno otevírají brněnské výstaviště

Od 10. do 11. července se na brněnském výstavišti uskuteční Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin Minerály Brno. Návštěvníci budou moct nakupovat od více než 180 prodejců.

Minerály Brno jsou umístěny v pavilonu B, který je plně obsazený. Vystavovatelé přivážejí plný sortiment, který na podobné akce patří – minerály a výrobky z nich, sběratelské kameny, šperky, přírodniny, dekorace, bytové doplňky a užitkové předměty. Po dlouhé době omezených prodejů mají vystavovatelé nové zboží a ceny jsou nejvýhodnější právě při nákupu od dovozců nebo výrobců.

Bezpečná návštěva Minerálů Brno

Uspořádání výstavy je přizpůsobeno současné situaci. V pavilonu B jsou rozšířeny uličky pro návštěvníky, jsou zvětšeny rozestupy mezi prodejci. Turnikety budou umístěny přímo u vstupu do pavilonu, pořadatelé budou tedy mít přesný přehled o počtu návštěvníků v pavilonu. Nákup vstupenek doporučujeme on-line. Jednak se vyhnete kontaktu s personálem na pokladně, jednak samozřejmě ušetříte čas. Občerstvení jsme tentokrát umístili pouze do venkovních stánků, čímž se snižuje počet lidí v pavilonu a jejich koncentrace na jednom místě.

Více zajímavých akcí na jednom místě

Druhý červencový víkend se na brněnském výstavišti koná více zajímavých akcí. Kromě Minerálů Brno můžete navštívit i výstavu Body Worlds a v neděli 11. července se můžete podívat, jak si vedou soutěžící Red Bull Pit Stop Challange Live. Bude možné si také vyzkoušet rýžování zlata.

Vstup na Minerály Brno je buď bránou číslo 1 nebo brankou u pavilonu E. Základní vstupné stojí 100 Kč, zlevněné 50 Kč. V sobotu je výstava otevřena od 9 do 18 hodin, v neděli do 16.30.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše