Translation is not available.

Mlsání s Kamila chocolates

Jsme česká firma vyrábějící čokoládové speciality. Naše výroba je zaměřena na ruční zpracování čokoládových bonbónů té nejvyšší kvality. Při výrobě dbáme na perfektní vzhled a rozmanitost nejen tvarů, druhů, ale i barev „neboť i oko se chce potěšit“. Nicméně nejvyšší důraz je kladen především na velice pestrou škálu příchutí.

Tyto cíle zajišťují naši vysoce kvalifikovaní pracovníci, kteří se tomuto oboru vyučily u starých českých mistrů dezertářů a neustále se v tomto odvětví vzdělávají a rozšiřují své vědomosti. Vzhledem ke skutečnosti, že nejvíce žádány jsou právě nejobtížnější a nejrozmanitější druhy, je celý systém výroby zaměřen na velice důslednou a precizní práci.

K výrobě používáme pouze čokoládu té nejvyšší kvality! Rovněž náplně bonbonů jsou vyráběny z prvotřídních ingrediencí. Dbáme na to, aby si tuto zásadu vzali k srdci i naši dodavatelé. Proto preferujeme pouze firmy, které jsou schopny naše nároky splňovat a mnohdy i předbíhat dobu ve vývoji nových a především úspěšných chutí, pro naší pokrokovou výrobní technologii.

Další devizou naší produkce je výroba dle starých českých receptur již z r.1930. Bohatý výběr až z 50ti druhů vážených čokoládových výrobků zaručuje pestrou škálu chutí a zážitků. Poskytujeme nespočet obalových technik od klasických papírových skládaček (bonboniér), přes obaly z plastů, keramiky, dřeva, proutí až po velmi estetické plechové dózy.

Velká část sortimentu je vyráběna podle prvorepublikových receptur, které se naučil syn Martin. Zprvu vyučený cukrář poté absolvoval druhou školu a vyučil se dezertářem u Ing. Bielika, který se ve 30. letech minulého stolení vyučil u mistrů dezertářů. Po krátké době se stal tento věhlasný odborník rodinným přítelem celé rodiny Hlavových. Uznávaným odborníkem se stal v průběhu působení v Modřanské firmě Ra-Ra. Pracoval i ve znárodněném čokoládovém průmyslu, počátkem padesátých let při reorganizaci oboru velice úspěšně konkuroval širokému okruhu firem a jeden čas působil i jako ředitel závodu Orion Praha a Diana v Děčíně. Firma Kamila Chocolates tedy jako jediná u nás navázala na dlouholetou tradici dezertářství v České republice a vyrábí takové druhy jako lázeňské ovoce,kvalitní lanýže,hrudky, Manon, Heather Cream nebo višně v likéru vyráběné tradiční metodou bez chemických přísad a pouze s přírodními konzervačními látkami.

V současné době firma nadále čerpá umu a bohatých zkušeností od rodinného přítele pana Vohradníka. Ten v závodě Diana pracoval jako dezertář a poté mistr výroby přes 30 let. Zde mu generální ředitel čokoládovny udělil třikrát v řadě titul vzorný pracovník oboru za zásluhy a vynikající pracovní výsledky.

Receptury i taje starých českých výrobků přebírá syn Martin od skutečných odborníků již od r. 1999. Novému mistru výroby se stala práce životním koníčkem.

Nosným programem je zakázková výroba pro živnostníky, podnikatele a společnosti pro reklamní a propagační účely (např. veletrhy, podpora prodeje, vánoce, nový rok, rauty…). Předností našich výrobků je přizpůsobivost mnoha specifickým požadavkům odběratelů a to jak v obalové technice, tak i výběru vhodných směsí bonbónů. Nezapomínáme však ani na náš český maloobchodní trh, kam také putuje část naší výroby. Za tímto účelem má naše firma čtyři obchodní zástupce, kteří se starají o naše zákazníky po celé České republice. Na Slovensku máme prozatím jednu obchodní zástupkyni, momentálně se těšíme velkému zájmu o naše výrobky. Proto budeme team na Slovensku posilovat.

Úspěšnost firmy kromě obrovského zájmu zákazníků dokládá i řada prestižních ocenění, která firma v minulosti získala. V únoru 2013 obdržela společnost "Pamětní list" od předsedkyně poslanecké sněmovny Miroslavy Němcové za přínos k rozvoji českého podnikatelského prostředí v rámci akce s názvem "Sůl české ekonomiky". V roce 2008 – 2. místo „Živnostník roku kraje Vysočina“. V roce 2009 – 1. místo „Živnostník roku kraje Vysočina“. V roce 2009 – 2. místo „Živnostník roku 2009 České republiky“. V roce 2010 – 2. místo „Firma roku kraje Vysočina“. V roce 2012 – 2. místo „Firma roku kraje Vysočina“. V roce 2013 - 2. místo „Firma roku kraje Vysočina“.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše