Body worlds

Translation is not available.

Nejčastější dotazy, které máte v souvislosti s výstavou Body Worlds

Desátého května se otevřela v pavilonu C výstava Body Worlds. V článku pro vás máme odpovědi na to, co vás nejčastěji zajímá.

Jaká je otevírací doba výstavy?

Výstava je otevřená každý den od 10. 5. do 18. 7. 2021, a to od 10 do 20 hodin. Poslední vstup do pavilonu je možný v 19 hodin.

Jak se na výstavu dostanu?

Vstup do areálu výstaviště je umožněný přes bránu, která se nachází vpravo od pavilonu E. Tedy z ulice Křížkovského.

Kde zaparkuji?

Doporučujeme vám využít parkovací dům Expoparking, který se nachází naproti pavilonu E.

Kde koupím vstupenky?

Vzhledem k omezenému počtu osob, které můžeme na výstavu pustit, doporučujeme vstupenky zakoupit předem on-line. Vyhnete se tak frontám, které se mohou zejména o víkendu tvořit. Nicméně lístky lze koupit i na místě.

Mám vstupenku z podzimu. Kdy můžu přijít na výstavu?

Pokud máte lístek z doby, než byla výstava zahájená, platí vám kdykoliv. Není potřeba dopředu rezervovat si místo.

Musím mít negativní PCR nebo antigenní test, abych mohl přijít na výstavu?

Negativní test není pro návštěvu výstavy nutný. Po celou dobu návštěvy však musíte mít nasazený respirátor FFP2 (nebo vyšší) či odpovídající certifikovanou ochranu (nanoroušky...).

Mám jiný dotaz!

Pokud vás zajímají další informace, podívejte se na web www.bodyworlds.cz nebo kontaktujte organizátora výstavy – e-mailem na vstupenky@jvsgroup.cz či telefonicky na infolince  +420 723 353 792. Infolinka je v provozu pouze v pracovní dny od 9 do 15 hodin.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše