Translation is not available.

OPTA 2020: Nejvyšší čas se přihlásit

Přípravy největšího tuzemského setkání odborníků, kteří pečují o kvalitu zraku, 26. ročníku Mezinárodního veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie OPTA, jsou v plném proudu a pro zájemce z řad vystavovatelů je připravena přihlášková dokumentace. Datum uzávěrky spojené s cenovým zvýhodněním je stanoveno na 18. října 2019.

A na co se mohou vystavovatelé i návštěvníci od 13. do 15. března 2020 těšit? „Největší změnou příštího ročníku, je návrat do nově zrekonstruovaného pavilonu B, který je díky své poloze u 4. brány výhodný z hlediska logistiky jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky,“ řekla ředitelka veletrhu OPTA Gabriela Císařová.

„Určitě ale chceme zachovat věci, které se osvědčily a ke kterým nemáme žádnou negativní zpětnou vazbu. Vystavovatele určitě potěší opětovné zavedení motivační nabídky, že při objednání větší výstavní plochy oproti roku 2019 bude účtována za každý navýšený m500,- Kč, návštěvníci se opět mohou těšit na oblíbenou výstavu produktů vystavovatelů Design & Trend,“ doplnila Císařová.

V pavilonu B bude znovu přímo mezi stánky umístěno OPTA Forum, kde se mohou zájemci dozvědět formou odborných přednášek o novinkách z oboru.

Co se týče odborných návštěvníků, pořadatelé potvrdili, že o případných novinkách je budou včas informovat prostřednictvím e-letterů. Nicméně již zavedené věci se měnit nebudou, takže pro vstup bude možno využít OPTA klubovou kartu, opravňující ke vstupu na veletrh zdarma. Zvýrazněné téma veletrhu bude pro rok 2020 „Kvalita vidění pro všechny generace“.

„O zvýrazněném tématu příštího ročníku jsme se intenzivně bavili se spolupořadatelem veletrhu, tedy Společenstvem českých optiků a optometristů a zástupci vystavovatelů. Věříme, že právě toto téma může po svém uchopit každý z vystavovatelů a nabídnout návštěvníkům kvalitní informace,“ dodala Císařová.

Jubilejní 25. OPTA – ohlédnutí za veletrhem OPTA 2019

Již 25. ročník veletrhu OPTA se vydařil. Přední dodavatelé na český a slovenský trh se v profesionálním prostředí setkali s očními optiky, představili jim nové kolekce brýlových obrub a slunečních brýlí a seznámili je s inovacemi v oblasti korekčních i kontaktních čoček a přístrojové techniky. Poptávku po zboží oční optiky táhne pokračující růst ekonomiky spolu se stárnutím obyvatel a zvýšenými nároky na kvalitu zraku vlivem digitalizace společnosti. OPTA je už 25 let místem, kam prodejci z České i Slovenské republiky přijíždějí seznámit se s novinkami v oboru a uzavřít nové kontrakty. Jak vyplývá z analýzy trhu, na veletrhu byli zastoupeni téměř všichni dodavatelé optického zboží do České a Slovenské republiky. V expozicích byly k vidění novinky 167 značek, především aktuální kolekce brýlových obrub a slunečních brýlí, dále korekční čočky, kontaktní čočky, optické i oftalmologické přístroje a související zboží. Spolupořadatelem veletrhu bylo Společenstvo českých optiků a optometristů, odbornými partnery Optická unie Slovenska a Česká kontaktologická společnost. Expozice vystavovatelů navštívilo 5 446 návštěvníků ze 17 zemí, 503 přijelo ze zahraničí.

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše