PYROS, ISET

Translation is not available.

Polské hasičské vozy MOTO-TRUCK zaujaly i designem

Firma MOTO-TRUCK se specializuje na výrobu různých typů požární automobilové techniky pro profesionální i dobrovolné hasiče, kdy své vozy konstruuje na podvozcích světových značek. Ty aktuálně představuje i v Brně. „Návštěvníci se v naší expozici nejvíc zajímali o zpracování našich vozů a byli často překvapeni tím, že i hasičské auto se dá po stránce designu uchopit velmi hezky a efektně,“ říká vedoucí pobočky pro Českou a Slovenskou republiku Radek Pilař.

„Jsme polská výrobní firma, která vznikla v roce 1994. O devět let později jsme založili pobočku pro Českou republiku a Slovensko. I proto již podruhé vystavujeme na PYROSU. V Brně máme čtyři vozidla -  jednu cisternu na podvozku MAN, dva dopravní automobily na podvozcích Renault a Volkswagen a dopravní speciální automobil na podvozku IVECO,“ dodává Radek Pilař za MOTO-TRUCK CZ.

Od roku 2004 je společnost MOTO-TRUCK nositelem certifikátu kvality v oboru projektování požárních, hasičských a speciálních nadstaveb a splňuje i požadavky podle norem Systému řízení jakosti PN-EN ISO 9001:2000. Hasičské vozy vyrábí v Polsku, ale do budoucna plánuje rozšíření i do České republiky, kde momentálně pro výrobu hledá vhodné prostory. 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše