Olympijský festival

Translation is not available.

Přijďte si dnes pro podpis hráčů Komety a o víkendu si užít poslední hodiny Olympijského festivalu

Dnes je Olympijský festival na brněnském výstavišti opět hokejový. Po ranní – sice neúspěšné – rozcvičce se zápasem Česko – Rusko, kdy národní tým padl 0:3, si můžete zvednout náladu s brněnskou Kometou.

Dnes je Olympijský festival na brněnském výstavišti opět hokejový. Po ranní – sice neúspěšné – rozcvičce se zápasem Česko – Rusko, kdy národní tým padl 0:3, si můžete zvednout náladu s brněnskou Kometou.

Od 16 hodin je připravena autogramiáda hráčů a legend HC Kometa Brno. Přijedou na ni za A-tým: Alexandre Mallet, Marek Langhamer, Martin Zaťovič a za legendy: Zdeněk Kepák, Jaromír Meixner, Josef Černý, Karel Skopal, Milan Kokš, Vladimír Nadrchal, Ivo Winkler a Rudolf Potsch.

Olympijský festival, stejně jako celé zimní hry v Koreji, jde do finále. Poslední možnost obří sportovní areál s centrem v pavilonu Z máte možnost navštívit ještě v sobotu a neděli. Teple se oblečte, navlečte rukavice a čepice a zkuste si biatlon, klasické lyžování, pumptrack, bruslení na kryté ploše i na ledové cestě. A je toho mnohem a mnohem víc. Přijďte se přesvědčit – zbývají už jen dva dny!

Přesný program závěrečného víkendu najdete na www.olympijskyfestival.cz.

20 let od Nagana

Včera se v Brně vzpomínalo na obrovský naganský úspěch českých hokejistů – přijel jej připomenout Slavomír Lener, který na hrách v Naganu asistoval hlavnímu trenérovi Ivanu Hlinkovi. 22. února uplynulo přesně dvacet let od slavného finále, kde Svobodova trefa do ruské branky znamenala české zlato.

„Byli jsme tam neskutečná parta, fakt jsme od zápasu s Amerikou, který jsme otočili, táhli za jeden provaz. Nikdo neřekl ani slovo, Ivan Hlinka byl jako hlavní trenér obrovská autorita, třeba Libor Procházka neodehrál v Naganu ani minutu, ale ani necekl,“ říkal Lener a podobnou atmosféru cítí na dálku i ze současného týmu v Koreji.

Do Brna na Olympijský festival přijel na pár hodin. Ovšem atmosféra v pavilonu Z jej uchvátila. „Krásné hřiště, plno bruslících dětí, to je přesně to, co bychom pro náš hokej potřebovali. Takové plácky u každé školy, to by bylo fantastické,“ myslí si zkušený trenér a hokejový metodik. „Právě na takových hřištích mohou vyrůst další generace, které by mohly zopakovat Nagano,“ dodal.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše