TECHAGRO

Translation is not available.

Prohlédněte si nabídku vystavovatelů veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA

Aktuální situace ve světě nám bohužel neumožňuje uspořádat veletrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA v původně plánovaném termínu v roce 2020. O informace z oboru ale nepřijdete.

Komplex zemědělských a lesnických veletrhů nabízí každé dva roky přehlídku novinek, které si do Brna přijíždějí prohlédnout desítky tisíc návštěvníků. Protože nám situace nedovoluje letos veletrhy uspořádat, připravili jsme alespoň malou náhradu ve formě elektronických katalogů.

V iKatalozích jednotlivých veletrhů jsou všechny firmy, které byste našli na výstavišti. Můžete se tak prokliknout na jejich webové stránky a prozkoumat jejich novinky. U vybraných společností pak najdete i články, ve kterých své produkty představují.

iKatalog veletrhu TECHAGRO naleznete zde.

iKatalog veletrhu SILVA REGINA si prohlédnete zde.

iKatalog veletrhu BIOMASA se nachází zde.

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na vás v novém termínu od 11. do 15. dubna 2021 na brněnském výstavišti.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše