Life!

Translation is not available.

Šťastná hodinka s youtuberem? Proč ne!

Chcete se setkat se svými oblíbenými youtubery tváři v tvář? Zajímá vás, co trénuje Fatty Pillow, koho zpovídá moderátor Honza Weber a s kým to roztančí loňská Videobloggerka roku Anička Šulc? Pak vítejte na You2ber Life! 2018 a užijte si ho naplno.

Společné zahájení You2berLife je připraveno v sobotu na půl desátou na stage v pavilonu A1. Program provází moderátor Honza Weber a kromě povídání s youtubery vás čeká i vystoupení Fatty Pilowa a jeho workout tréninku, vědomostní chalenge v podání JMENUJU SE MARTIN a PEDRO nebo vystoupení kapely Vitus de Nis. Od 11.15 si pak v blízkosti pavilonu A1 přijdou na své všichni registrovaní návštěvníci, kteří si objednali individuální hodinku se „svým“ youtuberem. A kdože jim bude na výstavišti k dispozici face to face? No přece ANIČKA ŠULC, FATTY PILLOW, STEJK, HOUSE, PEDRO, JMENUJU SE MARTIN, PIMPS, LUBOŠ JE CELKEM FAJN a GET THE LOUK. Po individuálkách se opět vrátíme na stage do haly A1, kde přítomné zaujme Show Honzy Webera (mistr světa a Evropy ve fotbal Freestyle) a jeho hostů i vystoupení dalších youtuberů včetně pozvánky Aničky Šulc na taneční rekord. Závěrečná autogramiáda vyvrcholí nástupem youtuberů a předpokládané ukončení akce je ve 14.30. V hale A1 však zůstaňte, za půl hodiny zde začne Taneční rekord!

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše