Translation is not available.

Stäubli ukáže svoje skvělé roboty

Společnost Stäubli je mezinárodní technologickou firmou. Česká pobočka zastupuje dvě divize, a to robotickou a konektorovou. Historie firmy se začala psát již koncem 19. století ve Švýcarsku a stále si uchovává rodinný styl, který ji vtiskla a udržuje rodina Stäubli. Švýcarská stopa je také poznat v důrazu na kvalitu a preciznost, které jsou jim tak vlastní, a staly se rozpoznávacím znamením všech našich produktů.

Roboty Stäubli jsou celosvětově známy pro svoji efektivitu a spolehlivost. Naše zaměření na náročná prostředí nám umožňuje umístit robota takřka v jakémkoliv prostředí, včetně toho potravinářského. Zkušenosti máme jak s prací v pekárnách, tak mlékárnách či dokonce se zpracováním masa.

Na letošním ročníku veletrhu Salima, pro vás připravujeme expozici, která vám představí nejrychlejšího SCARA robota FAST picker TP80, který je, při splnění podmínek trasy a naložení, schopen až 200 operací za minutu. Druhým exponátem bude buňka s nejnovější řadou robotů TS2, ta se může pyšnit hygienickým designem splňujícím nejnáročnější požadavky EHEDG (European Hygienic Engineering and Design Group).

Letos nás naleznete na společné stánku zastřešovaném Automatizací v Potravinářství.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše