Christmas Market

Translation is not available.

Úterní odpoledne zpestří cukráři i žáci umělecké školy

Hrou na hudební nástroje a ladnými tanečními pohyby zpříjemní v úterý návštěvu Vánočních veletrhů žáci ZUŠ Vranovská Brno. Jejich vystoupení začíná na pódiu v pavilonu F v 15 hodin a potrvá hodinu a půl.

Kromě programu na pódiu čeká zájemce také workshop pečení perníčků a oplatků, který si připravili cukráři ze SŠGHL Bzenec. V kuchyňském studiu v pavilonu F se představí v 10 a ve 14 hodin.

Živo bude také v adventní dílně, kde žáci ze SOŠ Znojmo předvedou vazbu květin. Začátek tohoto programu je také v 10 a ve 14 hodin.

Vánoční veletrhy jsou na výstavišti od 6. do 15. prosince. Otevírají vždy v devět hodin a zavírají v osmnáct hodin, poslední den pak o dvě hodiny dříve. Lístek stojí čtyřicet korun a děti do šesti let mají vstup zdarma. Lidé zaparkují zdarma přímo v areálu výstaviště.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše