Translation is not available.

Gastronabytek24.cz přiveze nový systém čalouněných lavic

Obchodní portál www.Gastronabytek24.cz společně s tradičním výrobcem sedacího nábytku a stolů nejen pro restaurace, společností Bukotec s.r.o., představí na výstavě účelově vyvinutý systém čalouněných lavic určených zejména pro malé provozovny jako jsou malá pekařství, cukrárny, vinotéky, benzínové stanice nebo provozy typu fast food (Kebab house, bistra rychlého občerstvení, jídelny).

Tento systém lavic i přes malé rozměry (šetří místo) skýtá vysoký sedací komfort díky mírně se svažujícímu sklonu sedáku.

Ve spojení s prémiovou odolnou koženkou se zvýšenou mechanickou odolností, odolnou konstrukcí a možností zvolit nerezové nohy je ideálním řešením právě pro tyto provozy.

Samozřejmostí je možnost lavice upravovat do rozměrů podle potřeb provozovatele a nabídka židle ve shodném designu. K těmto lavicím nabízíme i vhodné bistro stoly s mnoha rozměrech, dekorech a provedení stolové desky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše