Alfons Mucha: Dva světy

Translation is not available.

Za jedničku z dějepisu či výtvarné výchovy mohou studenti zdarma na Muchovu Slovanskou epopej a plakáty

Brněnské výstaviště připravilo pro školáky odměnu za vysvědčení. A podmínkou nejsou samé jedničky. Stačí aby studenti předložili aktuální vysvědčení a měli jedničku z dějepisu či výtvarné výchovy. Jako odměnu dostanou vstup zdarma na unikátní výstavu ALFONS MUCHA: DVA SVĚTY, která přináší jedinečnou kombinaci dvou protipólů tvorby secesního malíře Alfonse Muchy - majestátní cyklus Slovanská epopej a sbírku plakátů. Jeden dospělý doprovod navíc získá zlevněnou vstupenku za 200 korun.Omrknout tvorbu českého velikána mohou studenti v rámci akce od 29. června až do 12. července.

Prohlídky začínají vždy v celou hodinu. Celkem devět pláten Slovanské epopeje, z nichž většina má rozměr 8x6 metrů, je umístěno v hlavní lodi pavilonu H. Sbírka Richarda Fuxy, která čítá bezmála dvě stovky artefaktů, mezi něž se kromě plakátů řadí také dekorativní panó, kalendáře, reklamy na nápoje, průmyslové výrobky a nejrůznější společenské a kulturní události, návštěvníci najdou v prostoru pod galeriemi pavilonu.

Jaká jsou pravidla akce?

  1. Ukažte od 29. 6. do 12. 7. 2018 na pokladně výstavy v pavilonu H vysvědčení z 2. pololetí školního roku 2017/2018.
  2. Pokud na něm bude jednička (nebo její slovní ekvivalent) z výtvarné výchovy nebo dějepisu, majitel vysvědčení má vstup na výstavu zdarma. Jeden doprovod si může koupit základní vstupenku za zvýhodněnou cenu 200 Kč.
  3. Akce platí pouze na prohlídky uskutečněné v termínu od 29. 6. do 12. 7. 2018. Každá prohlídka začíná vždy v celou hodinu.
  4. Na jedno vysvědčení lze získat pouze jeden lístek zdarma a jedno zvýhodněné vstupné.
  5. Akční vstupenky lze zakoupit pouze na pokladně v pavilonu H, akce neplatí na jiných předprodejních místech ani v on-line prodeji.

FB UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/270446506850864/

WEB: https://mucha.brno.cz/ 

Foto: archiv BVV a Galerie hlavního města Prahy

 

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše