Stavební veletrh Brno

Rozmanité portfolio bungalovů letos předvede HK-Dřestav s.r.o.

Bungalov jako ideální forma řešení pro každého. Nejen dům Prosecco se tak stane hlavním modelem, kterým se bude společnost HK-Dřestav s.r.o. prezentovat. Postavila již 750 domů a má v portfoliu 35 typů pro vysněné bydlení.

Společnost HK-Dřestav s.r.o. byla jedna z prvních, která začala dřevostavby v Česku stavět. Z počátku cílil její program na menší dřevěné stavby, chaty, zahradní domky a vše, co se dřevem a stavebnictvím souvisí. „Od těchto projektů to pak bylo už kousek k postavení prvního dřevěného domu,“ řekl Luděk Hořejší. Díky dlouholeté, dobře odvedené práci má společnost na kontě kolem 750 postavených domů, které byly všechny zpracovány individuálním přístupem.

Prezentace HK-Dřestav s.r.o. dnes stojí na 35 typových stavbách. „Pokud budeme hovořit o typových stavbách, máme zpětnou vazbu od investorů, že jsou domy navrženy již ve standardu s ohledem na potřeby pohodlného bydlení. Nabízíme tak množství úložných prostor, velikost pokojů i okna,“ řekl Hořejší. Konstrukční systémy jsou variabilní a společnost může navrhnout jakékoliv dispoziční úpravy a řešit individuální projekty. Stejně tak konstrukční detaily jsou řešeny dle nejaktuálnějších postupů pro výstavbu kvalitních dřevostaveb (energetičnost, použité materiály, konstrukční detaily napojení).

Stavební veletrh ve stylu bungalovů

Katalog domů, které HK-Dřestav s.r.o. bude letos na Stavebním veletrhu prezentovat, bude mít hlavní vlajkovou loď. Odborníci zájemcům představí dům, který má vše. Bungalov Prosecco nabídne větší obývací prostor, zázemí, šatny, dílnu, garáž i zastřešenou terasu. Přízemní stavby jako je právě bungalov Prosecco nabídne dispozici 4+kk s užitnou plochou 126 m2. „Jsou vhodné pro všechny typy rodin, navíc si v něm každý najde to své,“ dodal Hořejší.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše