Stavební veletrh Brno

Nové žaluzie lákají na hliníkovou bioklimatickou pergolu. Přivezou také exkluzivní novinku

Sednout si ráno na terasu a pít kávu. Večer zase grilovat s přáteli. To vše můžete za předpokladu pěkného počasí. Společnost LUXURY CZ, s.r.o. s obchodní značkou Nové žaluzie však nabízí možnost užít si venkovní chvilky za každého počasí. Jejich pergolu ARTOSI si totiž nastavíte dle libosti všech. Můžete se tak zároveň chladit ve stínu a opalovat se.

Na Stavební veletrh si Nové žaluzie přichystaly prezentaci hliníkové bioklimatické pergoly ARTOSI, která vyzdvihuje především designové prvky. „Hliníkové lamely můžete orientovat od nuly do sto třiceti stupňů. Samozřejmostí pergoly je také těsnění a sklon lamel pro řízený odtok vody stojkou. Zájemci si do pergoly mohou zasadit stínící prvky jako screenové rolety či venkovní žaluzie, a dokonce i LED osvětlení,“ řekl vedoucí obchodního oddělení Štěpán Hejda. Předností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, které jsou ovládány individuálně dle pozice slunečních paprsků.

Purenitové boxy jako veletržní novinka

Purenitové boxy jsou vhodnou variantou pro montáž venkovních žaluzií na domy s náročností na izolační vlastnosti tzv. pasivní domy. „Purenit je produkt na polyuretanové bázi z tvrdé pěny (PIR) a je zdravotně nezávadný. Výrobky jsou pevné, lehké a montážníci do něho mohou snadno šroubovat. Je také odolný vůči chemikáliím, vysokým teplotám a vlhkosti. Pro pasivní domy se hodí, protože má výborné tepelné izolační vlastnosti,“ dodal Hejda.

Společnost LUXURY CZ, s.r.o. (Nové žaluzie) je několik let řádným členem Sdružení podnikatelů stínící techniky. V minulém roce vyhráli soutěž Realizace roku 2019 ve stínící technice a v letošním roce se umístili na místě druhém.  Firma je také součástí programu Somfy Expert.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše