SILVA REGINA

BOBR – termoponožky s příběhem

Na výstavišti v Brně bude mít BOBR Akci 2+1 ZDARMA a to se bude návštěvníkům hodně líbit, jelikož mají po celý veletrh třetinovou slevu na celý sortiment!

„Již od roku 1979 se profesně věnuji pletařství a pletení ponožek. V roce 1994 jsem založil firmu BOBR a začal vyrábět svůj sortiment pod značkou BOBR,“ začíná svůj příběh Petr Boržík a pokračuje: „S nástupem funkčních materiálů v roce 2000 se zaváděl nový vývoj ponožek. Tento směr ovlivnil celou naší výrobu. V roce 2010 jsme zaregistrovali naši značku BOBR pod ochrannou známku. V současnosti máme v nabídce kompletní sortiment ponožek, podkolenek a nadkolenek pro myslivce i rybáře. Od roku 2018 jsme představili větrací thermo trička proti pocení.“

Veškeré výrobky se dají zakoupit na  eshopu  www.bobr-chrudim.cz. A pozor - na výstavišti v Brně bude mít BOBR Akci 2+1 ZDARMA a to se bude návštěvníkům hodně líbit, jelikož mají po celý veletrh třetinovou slevu na celý sortiment!

Další aktuality z veletrhu

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše