Caravaning Brno

J.M. Trade – za luxus jsou lidé ochotni dát i 11 milionů

Představte si, že vstoupíte do malého luxusního bytu, s krásnou ložnicí poskytující soukromí, s elegantní uzavíratelnou koupelnou s obřími zrcadly, s technicky plně vybavenou kuchyní, ledničkou i barem. V podstatě můžete ihned bydlet. Kdekoliv. Takový komfort nabízí jeden z nejluxusnějších obytných vozů Phoenix, jehož prodejní cena se pohybuje přes 400 000 EUR.

Jeho zhruba o polovinu levnější „konkurent“ Le Voyager Signature vás zase osloví hravým francouzským designem a útulným osvětlením i tím, že má místo zrcátek kamery. Dlouzí elegáni však nejsou v expozici sami.

Zastupujeme značky Phoenix, Pilote, Le Voyageur. Přivezli jsme ještě čerstvou novinku, jde o firmu ze Slovinska, která dělá vestavby pod názvem Tourne. Máme zde dva kusy na ukázku,“ zve návštěvníky ředitel společnosti Jan Myslil a doplňuje: „Tato auta se prvotně vyvíjela pro norský trh, mají elektrické podlahové vytápění a jsou perfektně izolovaná. Mají Webasto naftové topení a plynový ohřev vody, všechny ohřívače jsou umístěny pod autem, což ušetřilo prostor uvnitř. Je to celé provedené z kvalitních materiálů a velmi chytře vymyšlené jako skládací systém.

Elegantní černá dodávka má v sobě skutečně vestavbu sestavenou jako puzzle. I křehká žena je schopná během chvilky přestavět obytnou kuchyni na ložnici, jednotlivé moduly do sebe krásně zapadají. „S těmito vestavbami začínáme a máme připraveny zajímavé veletržní ceny, takže vás všechny zveme, abyste se přišli podívat,“ vzkázal s úsměvem ředitel společnosti.