Caravaning Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

J.M. Trade – za luxus jsou lidé ochotni dát i 11 milionů

Představte si, že vstoupíte do malého luxusního bytu, s krásnou ložnicí poskytující soukromí, s elegantní uzavíratelnou koupelnou s obřími zrcadly, s technicky plně vybavenou kuchyní, ledničkou i barem. V podstatě můžete ihned bydlet. Kdekoliv. Takový komfort nabízí jeden z nejluxusnějších obytných vozů Phoenix, jehož prodejní cena se pohybuje přes 400 000 EUR.

Jeho zhruba o polovinu levnější „konkurent“ Le Voyager Signature vás zase osloví hravým francouzským designem a útulným osvětlením i tím, že má místo zrcátek kamery. Dlouzí elegáni však nejsou v expozici sami.

Zastupujeme značky Phoenix, Pilote, Le Voyageur. Přivezli jsme ještě čerstvou novinku, jde o firmu ze Slovinska, která dělá vestavby pod názvem Tourne. Máme zde dva kusy na ukázku,“ zve návštěvníky ředitel společnosti Jan Myslil a doplňuje: „Tato auta se prvotně vyvíjela pro norský trh, mají elektrické podlahové vytápění a jsou perfektně izolovaná. Mají Webasto naftové topení a plynový ohřev vody, všechny ohřívače jsou umístěny pod autem, což ušetřilo prostor uvnitř. Je to celé provedené z kvalitních materiálů a velmi chytře vymyšlené jako skládací systém.

Elegantní černá dodávka má v sobě skutečně vestavbu sestavenou jako puzzle. I křehká žena je schopná během chvilky přestavět obytnou kuchyni na ložnici, jednotlivé moduly do sebe krásně zapadají. „S těmito vestavbami začínáme a máme připraveny zajímavé veletržní ceny, takže vás všechny zveme, abyste se přišli podívat,“ vzkázal s úsměvem ředitel společnosti.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše