GO a Regiontour

Měsíc rozhleden vrcholí. Za fotku nebo pohled z výletu čeká turisty odměna

Ještě několik dní se mohou milovníci výhledů, věží a rozhleden zapojit se do soutěže o skvělé ceny. Na 28. října totiž nepřipadá pouze oslava Dne vzniku samostatného Československa, ale i vyvrcholení měsíce věží a rozhleden. V rámci toho mohou turisté za návštěvu rozhledny získat speciální razítko nebo se na vrcholu vyfotit s českou vlajkou. Za obě aktivity potom mohou získat lákavé ceny.

V České republice je přes 600 věží a rozhleden. Odměnou za vystoupání na jejich vrchol ale turistům nemusí být pouze krásný výhled na okolí. Občanské sdružení Pohádkové království, které se zabývá rozvojem domácího cestovního ruchu, pro ně totiž v říjnu připravilo zajímavou soutěž. Každý kdo do 28. října navštíví minimálně jednu z rozhleden, může získat speciální 4pohled, na který postupně sbírá razítka. Pohled se všemi razítky potom stačí zaslat na adresu Mgr. Marcel Goetz, Tusarova3, 17000 Praha 7. Správně vyplněné pohledy, které zaznamenávají alespoň jednu návštěvu rozhledny v měsíci říjnu a další tři v libovolném termínu, budou zařazeny do slosování o horské kolo Galaxy od CykloŠvec i další zajímavé ceny.

NOC, DEN A MĚSÍC VĚŽÍ A ROZHLEDEN ČR 2019

Fanoušci tuzemské turistiky ale mohou Den vzniku samostatného Československa oslavit i jinak. Z jakéhokoliv výletu si stačí pořídit vrcholovou fotografii s českou vlajkou a sdílet jí na Facebook Pohádkového království. Nejlepší fotografie pak budou ohodnoceny přímo na brněnském výstavišti v rámci veletrhu GO a REGIONTOUR. Kdo nechce být při focení sám, může se 28. října připojit k organizátorům celé akce. Ti budou ve 13 hodin na vyhlídkové plošině Národního zemědělského muzea a ve 14:00 na Malostranské Mostecké věži v Praze. Jejich cílem je vytvořit novou národní tradici a Den s Českou vlajkou slavit ve sváteční říjnový datum každý rok.

Více informací najdete také na stránkách www.pohadkovekralovstvi.cz, telefonu 602 443 189 nebo emailu mapcentrum@seznam.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše