GO a Regiontour

Projděte Thajskem křížem krážem

Thajsko je mezi tuzemskými cestovateli stále populárnější. Nabízí totiž vše, na co si turista vzpomene od panenské přírody a krásných pláží až po divoký noční život. Přesvědčit se můžete na veletrzích Go a Regiontour na vlastní kůži. Thajsko se ve velkém zapojilo do letošní novinky, festivalu 5 kontinentů.

Díky Tourism Authority of Thailand se návštěvníci pavilonu P, rozděleného podle jednotlivých kontinetů, dozvědí nejen praktické informace o cestování do Thajska a tipy na zajímavá místa.

"Do expozice se zapojí dvě velké cestovní kanceláře, dále agentury zaměřené na golf nebo jachting. Svoje novinky a nabídku představí letecká společnost Thai Airways," popsala Jana Hašlarová z Tourism Authority of Thailand.

To nejlepší, co Thajsko světu dalo, si budou mít možnost také sami vyzkoušet. U stánku si tak zájemci dopřejí thajskou masáž nebo se seznámí s thajským boxem. Na této prezentaci spolupracuje thajská strana s brněnským klubem Muay Thai, z jehož řad vzešlo již deset světových šampionů v tomto krásném a tvrdém sportu.

Milovníci thajské kuchyně pak ocení možnost nákupu lokálních surovin. Chybět nebudou ani krásné thajské tanečnice, které představí jedinečnou kulturu této asijské země. "Přivezeme také výtvarnici, která ručně maluje vějíře a bambusové deštníčky," dodala Hašlarová.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše