GO a Regiontour

Za zábavou nejen v Brně. Jihomoravský kraj představí neotřelé výletní cíle i atraktivní doprovodný program

Za skvělými zážitky není potřeba jezdit daleko. To návštěvníkům lednových veletrhů GO a REGIONTOUR dokáže společná expozice města Brna a Jihomoravského kraje. Stejně jako v minulém roce budou vizuál expozice a doprovodné aktivity akcentovat pohled na jihomoravský region z jiného úhlu. Jižní Morava tak pokračuje v kampaních, které mají návštěvníkům přiblížit atraktivní aktivity a cíle, které jsou méně známé nebo nabízejí inovativní, neotřelý přístup. Cílem je ukázat turistům nová nebo dosud neobjevená lákadla, rozptýlit vysokou koncentraci návštěvníků v čase i prostoru a také je motivovat k opakovaným návštěvám.

Společné prezentace se zúčastní také zástupci pěti turistických destinací Jihomoravského kraje, kteří představí stávající i nové cíle ve svých regionech. „Chceme se prezentovat jako kraj plný neotřelých zážitků a zábavy, takovým totiž ve skutečnosti jsme. Budeme se snažit propojit návštěvníky s tradiční i méně tradiční turistickou nabídkou regionu, vtáhnout je do hry. Nechceme strnulou prezentaci nabízející tištěné letáky a tužky, ale opravdovou interakci,“ uvádí Pavla Pelánová, ředitelka Centrály cestovního ruchu - Jižní Morava, která má na starosti přípravu expozice za Jihomoravský kraj. Připraven proto bude také bohatý doprovodný program, ideální pro rodiny s dětmi ale i hravé dospělé.

Návštěvníci se mohou těšit například na živé kameloty reprezentující vybrané cíle regionu, zábavný fotokoutek, malování lidových ornamentů i soutěžní hry pro chytré hlavy. Tradičně vinařský kraj by také rád ukázal svou dominanci v oblasti pivovarnictví. Více než 60 malých pivovarů v kraji, jedinečné pivní akce a originální prezentace totiž dělají z regionu černého koně také v tomto segmentu gastronomie a cestovního ruchu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše