GO a Regiontour

Vyhrajte s PIM24 šlapadlo. Na GO a Regiontour je připraven závod

Cestovat je možné různými způsoby. Obzvláště v případě, že vyrážíte ven s dětmi, může být skvělým společníkem jízdní kolo nebo šlapadlo. Právě šlapadla jsou u dětí stále oblíbenější a díky moderním prvkům se stávají parťáky jak pro malé děti, tak pro ty odrostlejší. Jaké to je se na šlapadle projet a jak těžké je porazit soupeře při závodě? To si mohou návštěvníci veletrhu Go a REGIONTOUR vyzkoušet díky doprovodnému programu společnosti PIM24 z Třebíče. Ta v Pavilonu P připravila doprovodný program pro celé rodiny, jehož zlatým hřebem jsou závody o zajímavé ceny.

Šlapadla nabízejí v dnešní době opravdu celou řadu možností. Jsou osazena cyklokomponenty, bezdušovými pneumatikami a mohou být vybaveny tří rychlostní převodovkou nebo elektromotorem. Jsou proto vhodná jak na rychlý asfalt, tak do členitého terénu. Společnost PIM24 přináší na český trh šlapadla osvědčených značek BERG, TINTI, AKROBAT a MR.SNOW, mezi kterými najde to pravé člověk, který shání první odrážedlo pro svého potomka i aktivní rodina, která chce i s dětmi vyrážet na náročnější výlety do přírody.

Různé typy šlapadel od společnosti PIM24 si budou moci návštěvníci brněnského výstaviště vyzkoušet na vlastní kůži a ještě u toho vyhrát zajímavé ceny. "V sobotu 18. ledna 2020 od 12 do 14 hod jsou v pavilonu P připraveny závody, kterých se může zúčastnit doslova celá rodina," uvedla manažerka prodeje PIM24 Lada Kelčová.

Soutěžit se bude ve třech kategoriích a v každé z nich je možné vyhrát zajímavé ceny. Kategorie Buddy je určena pro děti do 6 let, pro závodníky a závodnice ve věku 7 – 12 let je připravena kategorie Monaco a starší 13 let se mohou na trati utkat v kategorii Racer. Hlavní výhra je nadupané šlapadlo.

Všichni závodníci obdrží diplom a originální fotografii na závodním šlapadle. Kromě závodní soboty je možné vyzkoušet si svou fyzičku po každý den konání veletrhu. Děti mohou vyzvat své rodiče na nelítostný závod, ve kterém nemusí zvítězit větší a silnější, ale především šikovnější pilot.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše