Life!

NVIDIA si po celou dobu mistrovství připravila populární streamy

Na Vodafone Mistroství ČR v počítačových hrách se v expozici NVIDIA můžete podívat na populární české streamery. Jejich hraní můžete také sledovat online na platformě Twitch.

Na streamerské platformě Twitch celý prodloužený víkend sledují hráči turnajové klání osmi herních titulů: CS:GO, PUBG, League of Legends, Teamfight Tactics a Rainbow Six Siege, Hearthstone, Fortnite a Clash Royale. Průměrný počet diváků se vyšplhal už přes 2,3 milionu zhlédnutí. Kanál Playzone s živými přenosy najednou sleduje zhruba dva tisíce lidí.

Jako doprovodný program k Playzone Twitch si NVIDIA připravila několik populárních jmen v online světě. Viktorkaa, bladeito, alkanhraje, nebo třeba Mazarin1K tak budou z Mistrovství streamovat své oblíbené hry. Setkat se s nimi můžete na stáncích v pavilonu B.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše