Life!

Bianchi – futuristické elektrokolo, které má styl

Firma CYKLO best s.r.o. je oficiální dovozce kol Bianchi do České republiky a největším lákadlem u nich je bezesporu futuristický koncept elektrokola Bianchi e-SUV, které má špičkový, nadčasový design.

„Je to celokarbonové kolo, má vysoce kapacitní baterii 730 Wh, integrovaná přední i zadní světla a jeho pohonnou jednotkou je Shimano,“ přibližuje novinku Kamil Šnedar ze společnosti CYKLO best.

Kromě něj najdete na expozici mnoho silničních kol, horských kol a dalších elektrokol – vše v aktuální barvě této značky – kombinace světle tyrkysové a černé. Bianchi je prostě styl a klientela zůstává značce věrná.

„Věrnost značce Bianchi je obrovská. Málokdy nám stává, že zákazník, který jezdí na Bianchi, odejde k jiné značce. Ba naopak většinou nám přináší další zákazníky, díky svým pozitivním zkušenostem s kvalitou těchto kol,“ doplňuje sales manager.

KTM s lehoučkým kolem a dalšími hity

Oranžová a černá naopak dominuje značce KTM. Zde firma prezentuje specialitku  - jde o celokarbonové, lehké, celoodpružené kolo, které atakuje hranici 9 kilo. A co se týče elektrokol KTM, zákaznickým hitem jsou kola do terénu s nízkým nástupem. „Je to horské kolo, které nemá horní rámovou trubku. Kdo má problém se zvedáním nohou, do tohoto kola pohodlně nastoupí a může si užít jízdu v terénu,“ říká Kamil Šnedar.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše