Life!

Bianchi – futuristické elektrokolo, které má styl

Firma CYKLO best s.r.o. je oficiální dovozce kol Bianchi do České republiky a největším lákadlem u nich je bezesporu futuristický koncept elektrokola Bianchi e-SUV, které má špičkový, nadčasový design.

„Je to celokarbonové kolo, má vysoce kapacitní baterii 730 Wh, integrovaná přední i zadní světla a jeho pohonnou jednotkou je Shimano,“ přibližuje novinku Kamil Šnedar ze společnosti CYKLO best.

Kromě něj najdete na expozici mnoho silničních kol, horských kol a dalších elektrokol – vše v aktuální barvě této značky – kombinace světle tyrkysové a černé. Bianchi je prostě styl a klientela zůstává značce věrná.

„Věrnost značce Bianchi je obrovská. Málokdy nám stává, že zákazník, který jezdí na Bianchi, odejde k jiné značce. Ba naopak většinou nám přináší další zákazníky, díky svým pozitivním zkušenostem s kvalitou těchto kol,“ doplňuje sales manager.

KTM s lehoučkým kolem a dalšími hity

Oranžová a černá naopak dominuje značce KTM. Zde firma prezentuje specialitku  - jde o celokarbonové, lehké, celoodpružené kolo, které atakuje hranici 9 kilo. A co se týče elektrokol KTM, zákaznickým hitem jsou kola do terénu s nízkým nástupem. „Je to horské kolo, které nemá horní rámovou trubku. Kdo má problém se zvedáním nohou, do tohoto kola pohodlně nastoupí a může si užít jízdu v terénu,“ říká Kamil Šnedar.

Další aktuality z veletrhu