Life!

Canyon s ultralehkým silničním kolem do 6 kilogramů

Kola firmy Canyon můžete běžně vidět jen na webových stránkách a e-shopu, a proto využijte mimořádné příležitosti, neváhejte a zamiřte na její stánek do pavilonu V.

Jako první vám padne do oka černé karbonové kolo. Je to ultralehká silnička, Ultimate CF Evo disk. Jde o nejlehčí silničku na kotoučích, váží pouhých 5,99 kilogramů. Má speciální karbonový rám, karbonové doplňky a nejnovější komponenty a technologie, které se používají na silniční kola. Canon zde prezentuje průřez celou nabídkou, jde hlavně o sportovní kola pro klasickou cyklistiku, včetně nejnovějších modelů horských a silničních kol pro rok 2020. Jedno z kol můžete přímo na veletrhu vyhrát. V nabídce jsou také stále oblíbenější elektrokola. Podle zástupců firmy si je nejčastěji kupují starší cyklisti, kteří už potřebují výpomoc pohonu na horách nebo ve městě. Druhou skupinou jsou ženy, především přítelkyně kovaných bikerů, které chtějí jezdit s nimi a potřebují nějakou podporu, aby to zvládly.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše