Life!

Co zajímavého si vystavovatelé připravují na Life!

Můžete ochutnat proteinové tyčinky s cvrččí moukou nebo omrknout novinky společností Garmin, North Face nebo otestovat prádlo Anita.

Netradiční proteinové tyčinky

Víte, že cvrčci jsou stejně kvalitním zdrojem bílkovin jako maso? Proč na 1 kg bílkovin potřebují 12x méně krmiva než krávy? Můžou jíst vegani hmyz? Odkud se berou cvrčci v SENS proteinových tyčinkách (v jedné proteinovce jich je v průměru 132!). A jak se staví vlastní cvrččí farmy  v Thajsku? O mnohdy překvapivých benefitech jedení hmyzu se dozvíte více na stánku firmy SENS FOODS CZ.


Zdravé chození podle Pedag

Pedag je proslulá a velmi uznávaná německá společnost, která vyrábí vše pro péči o obuv a zdravá chodidla, a to v té nejvyšší kvalitě. i proto je dnes považována za lídra v tomto oboru. V České republice společnost působí, kromě krátké přestávky, téměř 30 let. Ale vznik firmy sahá až do roku 1955 a dnes jsou výrobky k dostání ve více než 70 zemích po celém světě. "Kromě toho, že přicházíme na trh s novými věcmi většinou první, tak bych zdůraznil především to, že dbáme na tradici, preciznost a kvalitu. Proto vyrábíme stále ručně, navíc přímo v Německu, což je unikátní," říká generální ředitel Pavel Magnna a dodává: "Zaměřujeme se na produkty pro nejrůznější sporty. To je ale pouze zlomek naší celkové nabídky, do které patří i kosmetika, ale také doplňky jako tkaničky nebo dřevěné napínáky."


Prádlo a plavky v podání Anita

Více než 130 let zkušeností, kvalita, výjimečný styl, prvotřídní komfort a maximální funkčnost řadí firmu Anita mezi významné dodavatele dámského spodního prádla a plavek, obzvláště ve velkých velikostech. V nabídce naleznete luxusní spodní prádlo Anita Rosa Faia, funkční tvarující spodní prádlo Anita since 1886, spodní prádlo pro nastávající a kojící maminky Anita Maternity, sportovní spodní prádlo Anita Active, zdravotní spodní prádlo Anita Care a kolekce plavek obohacené různými módními doplňky – parea, šátky, sukně, šaty a plážové tašky. Stánek společnosti Anita naleznete v pavilonu V.


Omrkněte novinky North Face

E-shop outdoor-fashion.cz se zabývá prodejem značek The North Face, Lee a Wrangler. Firma se prodeji značky The North Face věnuje již od roku 2013 a prodeji značek Lee a Wrangler už přes 20 let. Celý tým zahrnuje téměř 60 zaměstnanců, kteří se o zákazníky starají na našich jedenácti kamenných prodejnách a e-shopu. Na festival jede outdoor-fashion.cz s oblečením značky The North Face.


Sportovní elektronika podle Garmin

Americká značka Garmin patří mezi vedoucí světové výrobce sportovní elektroniky a zejména sporttesterů, které využívají GPS pro měření tempa, rychlosti, vzdálenosti a dalších veličin. Běžci znají značku Garmin díky široké škále běžeckých GPS hodinek, od jednodušších až po vrcholové modely.

Mezi atraktivní exponáty budou rozhodně patřit nové produkty z oblasti nositelné elektroniky, mezi které patří: nádherné ručičkové fitness hodinky Garmin vívomove3, elegantní vívoactive4 či vívoactive4S, model Venu s vysoce jasným AMOLED displejem, lehké plavecké Swim2, taktické Instinct Tactical, univerzální Forerunner 945 pro vrcholové sportovce, úžasně všestranné fénix6 nebo luxusní chytré hodinky řady MARQ. Kromě hodinek a nositelné elektroniky budou k vidění i produkty z oblasti cyklistiky, automobilové nebo outdoorové navigace. Na stánku Garmin bude k dispozici většina současných výrobků značky Garmin, včetně uvedených novinek. Vybrané produkty bude navíc možné získat za veletržní cenu.


Sun sport

Na festivalu Life! nemůže chybět Sun sport, tradiční vystavovatel a prodejce kvalitního outdoorového vybavení. V pavilonu V na stánku s číslem 95 se setkáte s mnoha významnými značkami. Každá z nich přichází s exkluzivní veletržní nabídkou.

  • Tilak, Direct Alpine, Petzl: kvalita, na kterou jste v přírodě zvyklí a ceny jako nikde jinde.
  • Alpina: špičkové boty na běžky a běžecké lyže – Slovinský výrobce Alpina vyklízí sklady, výprodej za bezkonkurenční ceny
  • Sporten: se změnou značky na Kaestle přináší tento tradiční český výrobce jedinečný výprodej kvalitních běžeckých lyží.
  • Dynafit a Inov-8: výprodej běžecké obuvi i textilu za zlomek původní ceny
  • Gumotex: český výrobce nafukovacích lodí – velký podzimní výprodej.
 

 

Při sestavovaní letošní nabídky se společnost řídila jednoduchým heslem:  Neslevujeme z kvality, ale ceny jsme seřízli na minimum. Kromě této mimořádné nabídky má expozice Sun sportu další rozměr. Jaký? To nám jednohlasně sdělil team pracovníků této firmy: „Brno je našim působištěm již dvacátou sezonu, takže brněnská výstava Sport life je již tradičně příležitostí k osobnímu setkání se zákazníky, klienty a mnohdy i kamarády. Srdečně je zveme na dobrou kávu, u které vzpomínáme na společné zážitky a plánujeme nové, ať už na vodě či v horách. Těšíme se i na Vás.“

Odrážedla a koloběžky Yedoo

Na stánku Yedoo, výrobce odrážedel a koloběžek pro děti i dospělé si užijí všichni závodníci na dvou kolech, ti nejmenší i dospěláci. Máme pro vás připravené novinky v podobě nové řady koloběžek Yedoo Steel, ale také koloběžky pro ty, kteří na drobné kosmetické vady nehledí, zato je potěší speciální ceny. Koloběžky si můžete rovnou vyzkoušet v jízdárně u našeho stánku.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše