Life!

CYKLOŠVEC, top elektrokola i kola mistrů světa

Firma CYKLOŠVEC vystavuje tři značky kol a elektrokol - Stevens, svoji značku Galaxy a elektrokola Totem.

„Máme průřez  celou škálou  - od nejlevnějších elektrokol, které tady začínají na 25 tisících , až po 130 -155 tisíc u Stevensu. Uspokojíme jak  zájemce o levnější, tak  i o ta nejdražší elektrokola , která využívají sportovci, tedy celoodpružená,“ vysvětluje jednatel firmy Karel Švec.

Značka  Stevens nabízí tři hlavní produktové řady - elektrokola, city kola + treckingy a  sportovní kola. „Máme pak stánek i na testovací dráze, kde si elektrokola můžete zkusit a ve spolupráci s firmou Bikekurzy.cz jde otestovat i kola Stevens, Galaxy,“ zve dospělé i děti k testovacím jízdám jednatel.

Speciality nej pro cyklokros

V sortimentu i na expozici dominují dvě speciality. První z nich, Stevens Sonora má úplně nový karbonový rám, na kterém závodí závodníci týmu z Racing teamu. Dále je zde nová super prestige Stevens, tedy cyklokrosové kolo. „Na stejném rámu závodí mistři světa -  Sanne Cant v ženách, teď mistryně Evropy Annemarie Worst  anebo Wout van Aert, který letos byl druhý na mistrovství světa v cyklokrosu,“ doplnil Karel Švec.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše