Life!

CYKLOŠVEC, top elektrokola i kola mistrů světa

Firma CYKLOŠVEC vystavuje tři značky kol a elektrokol - Stevens, svoji značku Galaxy a elektrokola Totem.

„Máme průřez  celou škálou  - od nejlevnějších elektrokol, které tady začínají na 25 tisících , až po 130 -155 tisíc u Stevensu. Uspokojíme jak  zájemce o levnější, tak  i o ta nejdražší elektrokola , která využívají sportovci, tedy celoodpružená,“ vysvětluje jednatel firmy Karel Švec.

Značka  Stevens nabízí tři hlavní produktové řady - elektrokola, city kola + treckingy a  sportovní kola. „Máme pak stánek i na testovací dráze, kde si elektrokola můžete zkusit a ve spolupráci s firmou Bikekurzy.cz jde otestovat i kola Stevens, Galaxy,“ zve dospělé i děti k testovacím jízdám jednatel.

Speciality nej pro cyklokros

V sortimentu i na expozici dominují dvě speciality. První z nich, Stevens Sonora má úplně nový karbonový rám, na kterém závodí závodníci týmu z Racing teamu. Dále je zde nová super prestige Stevens, tedy cyklokrosové kolo. „Na stejném rámu závodí mistři světa -  Sanne Cant v ženách, teď mistryně Evropy Annemarie Worst  anebo Wout van Aert, který letos byl druhý na mistrovství světa v cyklokrosu,“ doplnil Karel Švec.

Další aktuality z veletrhu