Life!

Game Hall na výstavišti bude opět v obležení

Sluchátka, upřený pohled a rychlé reflexy. Game Hall na brněnském výstavišti u příležitosti festivalu Life! opět ovládne strategie a týmový duch esportu. Na začátku listopadu se stejně jako v minulých letech uskuteční velké finále ve Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách a Samsung Mistrovství České republiky v mobilních hrách. Do Brna se sjedou zarytí fanoušci i profesionální hráči, kteří opět předvedou ten správný virtuální boj.

Counter-Strike: Global Offensive. Zdroj: czechgamer.com

Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách (MČŘ PC) už běží v mnoha menších turnajích od března letošního roku. V Brně se 8.–10. listopadu opět rozjede celoroční finále, kde se týmy utkají v Counter-Strike: Global Offensive a PlayerUnknown's Battlegrounds, jež se hrál poprvé loni.

Od roku 2015 finálový turnaj Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách pořádá společnost PLAYzone na BVV u příležitosti veletrhu IN-JOY Life!, která láká stále větší masy fanoušků profesionální a poloprofesionálního hraní počítačových her.

Čtvrté finále Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách stejně jako v předchozích letech přivítají Veletrhy Brno o víkendu 8.–10. listopadu. Pro letošní ročník se, k již zavedeným herním titulům, karetní hře Hearthstone a akci Clash Royale, přidá nejpopulárnější battle royale hra současnosti – Fortnite, ve které zvítězí poslední přeživší.

Fortnite. Zdroj: epicgames.com

Diváci na finálovém turnaji tak budou mít o zábavu postaráno po celý bojem nabitý víkend díky dění na stagi, ale i díky bohatému doprovodnému programu. V kvalifikacích již bojují tisíce hráčů, kteří usilovně trhají přední příčky, aby se dostali do velkého finále.

Další aktuality z veletrhu

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše