Life!

Game Hall na výstavišti bude opět v obležení

Sluchátka, upřený pohled a rychlé reflexy. Game Hall na brněnském výstavišti u příležitosti festivalu Life! opět ovládne strategie a týmový duch esportu. Na začátku listopadu se stejně jako v minulých letech uskuteční velké finále ve Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách a Samsung Mistrovství České republiky v mobilních hrách. Do Brna se sjedou zarytí fanoušci i profesionální hráči, kteří opět předvedou ten správný virtuální boj.

Counter-Strike: Global Offensive. Zdroj: czechgamer.com

Vodafone Mistrovství České republiky v počítačových hrách (MČŘ PC) už běží v mnoha menších turnajích od března letošního roku. V Brně se 8.–10. listopadu opět rozjede celoroční finále, kde se týmy utkají v Counter-Strike: Global Offensive a PlayerUnknown's Battlegrounds, jež se hrál poprvé loni.

Od roku 2015 finálový turnaj Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách pořádá společnost PLAYzone na BVV u příležitosti veletrhu IN-JOY Life!, která láká stále větší masy fanoušků profesionální a poloprofesionálního hraní počítačových her.

Čtvrté finále Samsung Mistrovství ČR v mobilních hrách stejně jako v předchozích letech přivítají Veletrhy Brno o víkendu 8.–10. listopadu. Pro letošní ročník se, k již zavedeným herním titulům, karetní hře Hearthstone a akci Clash Royale, přidá nejpopulárnější battle royale hra současnosti – Fortnite, ve které zvítězí poslední přeživší.

Fortnite. Zdroj: epicgames.com

Diváci na finálovém turnaji tak budou mít o zábavu postaráno po celý bojem nabitý víkend díky dění na stagi, ale i díky bohatému doprovodnému programu. V kvalifikacích již bojují tisíce hráčů, kteří usilovně trhají přední příčky, aby se dostali do velkého finále.

Další aktuality z veletrhu